Siyaset
Giriş Tarihi : 30-10-2013 18:39   Güncelleme : 30-10-2013 18:39

“Pütürge’yi Hizmetle Donatacagiz”

Nohutlu Belediye Baskani Kasim Tilbaç, AK Parti Pütürge Belediye Baskani Aday Adayi Oldu. “Pötürge'mizi bir bastan bir basa hizmetlerimizle donatacagiz” dedi

“Pütürge’yi Hizmetle Donatacagiz”

 

Yerel seçim öncesi Ak Parti Malatya teskilatinda oldugu gibi ilçe teskilatlarinda da hareketlilik yasaniyor. Nohutlu kasabasinda 3 dönemdir Belediye baskanligi görevini yürüten Kasim Tilbaç, Pütürge Belediye Baskanligi’na aday adayi oldu. Nohutlu belediye baskani Kasim Tilbaç Yogun bir araç konvoyu ile Pötürge'ye gelerek Ak Parti ilçe teskilatina geçti. Tilbaç’i burada kalabalik bir grup karsiladi, basvuru esnasinda yogun izdihamin yasanmasi üzerine Tilbaç’in basvurusu ilçe teskilatinin üst katinda yer alan dügün salonunda alindi.  Ak Parti ilçe baskani Hüseyin Aldemir'e  aday adayligi basvuru dosyasini teslim eden Kasim Tilbaç yaptigi konusmada "Güçümüzü milletten aliyoruz" dedi. Tilbaç, söyle devam etti: “Büyük usta Basbakanimiz Recep Tayyip Erdogan 'in çizdigi yolda yolumuza devam ediyoruz. Üç dönemdir Nohutlu'da Belediye Baskani olarak hizmet veriyorum. Yaptiklarimiz yapacaklarimizin teminati. Gücümüzü halktan aliyoruz.Durmak yok yola devam diyoruz .Pötürge'mizi bir bastan bir basa hizmetlerimizle donatacagiz. Biz halkin içinde geliyoruz. Halkimiza hizmetkariz.halkimizla variz. Pütürge hizmetlerin en güzeline layik" dedi.

Ak Parti ilçe baskani Hüseyin Aldemir ise , "Nohutlu belediye baskanimiz Kasim Tilbaç'in aday adayligini kabul ediyoruz. Pötürgemizde aday adayimizin sayisi 8 oldu. hizmet yolunda var olan arkadaslarimiza basarilar diliyorum" açiklamasini yapti.

Ak Parti belediye baskan aday adayi olan Nohutlu belediye baskani Kasim Tilbaç,  basvurusunu yaptiktan sonra Basta kaymakamlik olmak üzere kurum ve kuruluslara ziyaretlerde bulundu. Pütürge halki ve esnafi ile biraraya geldi.