Malatya
Giriş Tarihi : 12-05-2014 17:04   Güncelleme : 12-05-2014 17:04

Polat sehit ailelerini unutmadi

Yesilyurt Belediye Baskani Haci Ugur Polat, anneler günü dolayisiyla sehit ailelerini ve huzurevini ziyaret etti, Anneler Günü’nü kutladi

Polat sehit ailelerini unutmadi

Baskan Polat, Anneler Günü dolayisiyla Sehit Polis Aileleri ve Sehit Aileleri Yardimlasma ve Dayanisma Dernek Baskanlarini ayri ayri evlerinde ziyaret etti, Anneler Günü’nü kutladi. Ziyaretler esnasinda Sehit Polis Aileleri Dernek Baskani Siddik Selçuk ve esi Gülseren Hanim ile Sehit Aileleri Dernek Baskani Duran Sahin ve esi,  Baskan Polat ve ekibine, kendilerini unutmadiklari ve zaman ayirdiklari için tesekkür etti.

Baskan Polat, “Bizleri bin bir emekle büyüten annelerimizin hakkini ödeyemeyiz. Çocuklari genç yasta vatan için sehit düsen muhterem sehit annelerinin Anneler Günü’nü sizler nezdinde kutluyorum” dedi.

Son olarak Huzurevi’ni ziyaret ederek, burada kalan yaslilarin Anneler Günü’nü kutlayan Baskan Polat, “Sizler bizim için bir degerlisiniz. Sizden ögrenecek çok seyimiz var. Bu güzel günde sizi ziyaret ederek, duanizi almak istedik.  Ama diger zamanlarda da sizlerin yaninizda oldugumu bilmenizi isterim” diye konustu.