Malatya
Giriş Tarihi : 12-03-2014 14:16   Güncelleme : 12-03-2014 14:16

Polat Projelerini Açiklayacak

AK Parti Yesilyurt Belediye Baskan Adayi Haci Ugur Polat, 2014 yerel seçimleri sonrasinda hayata geçirecegi projelerini 13 Mart Persembe günü açiklayacak

Polat Projelerini Açiklayacak
   Adaylar 30 Mart yerel seçimleri sonrasinda hayata geçirecekleri projeleri tek tek açiklamaya basladi. AK Parti Yesilyurt Belediye Baskan Adayi Haci Ugur Polat da bu kapsamda 13 Mart Persembe günü saat 13.00’ da Malatya Sabanci Kültür Merkezi’nde genis katilimli bir törenle projelerini açiklayacak. Polat’in Projeleriarasinda egitimden ulasima kadar genis bir yelpaze yer aliyor.Polat, konuyla ilgili yaptigi açiklamada,  “Büyüksehir statüsüne kavusan Malatya’mizda hayata geçirmek üzere, toplumun her kesimine hitap eden ve Yesilyurt ilçemizin büyümesini devam ettirecek yeni projeler hazirladik. Degerlerini muhafaza ederek sürekli gelisen bir Yesilyurt en büyük arzumuz. Ekibimizle birlikte, tüm çalismalarimizi bu hedef dogrultusunda hazirladik. Malatya’mizin ‘‘bati giris kapisi” ünvanina yakisir bir ilçe meydana getirmek adina insallah basarili çalismalarda bulunacagiz” dedi.

 TÜFENKCI: DEGISIME SAYILI GÜNLER KALDI

AK Parti'nin belediyecilik anlayisinin tamamen millete hizmet odakli oldugunu söyleyen AK Parti Malatya Il Baskani Avukat Bülent Tüfenkci de “30 Mart'tan sonra Malatya’mizin tamamindaki belde ve köyler, bagli bulunduklari ilçelerin mahalleleri haline gelecek. Dolayisiyla artik tüm köy, belde ve ilçelerimize hem ilçe belediyelerimiz hem de Büyüksehir Belediyemiz hizmet verecek. Dolayisiyla bu tarihten itibaren tüm mahalle, belde ve köylerinde hizmet destanimiz artarak devam edecek. Ilçelerde yasanacak büyük degisime sayili günler kaldi. Yesilyurt ilçemizde adayimiz Haci Ugur Polat kardesimizin açiklayacagi vizyon projelerin tanitim toplantisina tüm hemsehrilerimizi davet ediyorum" ifadelerini kaydetti.