Malatya
Giriş Tarihi : 10-03-2014 18:50   Güncelleme : 10-03-2014 18:50

Öznur Çalik köyleri gezdi

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalik, Arapgir ilçesinde seçim çalismalarina katilarak köy ziyaretlerinde bulundu

Öznur Çalik köyleri gezdi

Çalik, beraberinde Arapgir Belediye Baskani ve AK Parti Arapgir Belediye Baskan Adayi Haluk Cömertoglu’yla ilçeye bagli Bogazli köyüyle Bostancik köyünü ziyaret ederek, vatandaslarla toplanti düzenlendi. Köylü kadinlarla uzun süre birlikte oturak sohbet etti.

Bogazli köyünde vatandaslar tarafindan davul ve zurnayla karsilanan Çalik ve beraberindekiler bir süre vatandaslarla halay çekti. Çalik, “AK Parti 11 yildan beri çok önemli hizmetler yapti. Türkiye genelinde çok önemli hizmetler yaptik. Dün hepimizi beni, seni, bizi adam ayirmaksizin ötekilestirenler bugün baska seyler yapmak istiyorlar, bunu görüyor ve biliyorsunuz. Türkiye’nin gelecegi için bugün çok siki el ele tutusmamiz lazim. Türkiye’de yasadigimiz krizi vatandaslarimizin sayesinde atlatacagimiza adimiz gibi eminiz. Biz sizin gönlünüze girebilirsek ve sizin gönlünüzden geçen insanlar ve kisiler olabilirsek ne mutlu size” dedi.

Çalik ve Cömertoglu beraberindeki partili yöneticilerle ilçeye bagli Bostancik köyünü ziyaret etti. Köy meydanindaki toplantida konusan Çalik, “30 Mart seçimleri bir milattir. Çok önemli bir seçim. Biz sadece belli bir kesimin ve belli bir zümrenin degil, bütün toplumun partisi olduk, partisi olmaya devam edecegiz. Malatya’ya 6 Mart’ta Sayin Basbakanim geldi, 8 Mart'ta ana muhalefetin lideri geldi. Mitingleri bir karsilastirin, bir ana muhalefet liderinin bir mitingine bakin, birde dünya lideri Türkiye’nin lideri basbakanimizin mitingine bakin, ikisini karsilastirin. Sonuç sizin basarinizdir, milletimizin basarisidir” dedi.

Çalik, köydeki çocuklarin talebi olan oyun parkinin yapimi konusunda da Arapgir Belediye Baskani Haluk Cömertoglu’ndan söz aldi.