Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
01 TEMMUZ Cuma 17:40
Advert

Advert

Oryantiring Federasyonundan Jandarma Komutanına Plaket

Türkiye Oryantiring Federasyonu Malatya İl Yönetimi Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret etti.

Spor
Giriş Tarihi : 22-06-2022 17:55
Oryantiring Federasyonundan Jandarma Komutanına Plaket

Türkiye Oryantiring Federasyonu Malatya İl Yönetimi'ni,  İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ercan Altın ve Jandarma personeli karşıladı.

Türkiye Oryantiring Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Muhammet Kemal Gülşen ziyarette yaptığı konuşmada, ülkemizin ve milletimizin huzurunu, can ve mal güvenliğini, büyük bir özveriyle sağlayan Jandarma Teşkilatımızın 183. kuruluş yıl dönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ettiklerini ifade ederek, "Görevlerini şerefle yerine getiren Jandarma Teşkilatımıza şükranlarımızı sunuyorum.  İlimizin huzur ve güvenin sağlanmasında gösterdikleri özverili ve gayretli çalışmaları nedeniyle İl Jandarma Komutanımız Kıdemli Albay Ercan Altın ve jandarma personellerimize teşekkür ediyorum. Jandarma Teşkilatımızın 183. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum" dedi.

İl Jandarma Komutanı Kıdemli Kıdemli Albay Ercan Altın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Türkiye Oryantiring Federasyonu Malatya İl Yönetimine teşekkür etti.

Türkiye Oryantiring Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Muhammet Kemal Gülşen günün anısına  ve Oryantiring Federasyonuna desteklerinden ötürü Kıdemli Albay Ercan Altın 'a Teşekkür plaketi takdim etti. >> HABER MERKEZİ

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR