Genel
Giriş Tarihi : 03-01-2022 21:18   Güncelleme : 03-01-2022 21:18

Ortaokul Öğrencileri MABESAM’ı Gezdi

Topsöğüt Ortaokulu öğrencileri Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’ni ziyaret ederek, burada verilen kursları ve Bilim Merkezi’ni gezdiler.

Ortaokul Öğrencileri MABESAM’ı Gezdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi’ne bağlı Sanat Merkezi (MABESAM) Topsöğüt Ortaokulu öğrencilerini ağırladı. Zaman zaman okullardan gelen talep üzerine sanat merkezinde öğrencileri misafir eden Malatya Büyükşehir Belediyesi Eğitim ve Sanat Merkezi Öğretmenleri, sanat merkezinde düzenlenen kurslar ve verilen eğitimler ile ilgili olarak gelen öğrencilere çeşitli bilgiler verdiler.

Hep birlikte Sanat Merkezinde düzenlenen kursları gezen öğrenciler daha sonra Sanat Merkezi içerisinde yer alan Bilim Merkezini de ziyaret ettiler. Bilim Merkezi’ni gezen Topsöğüt Ortaokulu öğrencileri, bu merkeze olan hayranlıklarını dile getirdiler.

Yaklaşık 83 öğrencinin katıldığı ziyaret sırasında; piyano, el sanatları, müzik atölyesi, resim, atölyesi gibi birçok kursu gezen öğrenciler, el sanatları ve piyano kursuna da katılıp uygulamalı kısa süreli ders aldılar ve neşeli dakikalar yaşadılar. >>HABER MERKEZİ