Genel
Giriş Tarihi : 09-02-2021 18:13   Güncelleme : 09-02-2021 18:13

Online Gençlik Kampı İçin Kayıtlar Devam Ediyor

Malatya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü’nce düzenlenen Çevrimiçi Gençlik Kampında “Zaman yönetimi” başlığı ile 14 – 28 yaş arası kız öğrenciler online ortamda bir araya gelecek.

Online Gençlik Kampı İçin Kayıtlar Devam Ediyor

Malatya İl Müftülüğü Pandemi döneminde gençlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gençlik Koordinatörlüğü’nün düzenlemiş olduğu online program için gençler davet edildi. Kız öğrencilerin katılımı için düzenlenen Zaman Yönetimi semineri için son başvuru tarihinin 11 Şubat 2021 olduğu belirtilirken, kayıt linklerinin Müftülüğe ait sosyal medya hesaplarından yayınlandığı duyuruldu.

Pandemi demeden sosyal faaliyetlere devam ettiklerini aktaran Malatya İl Müftüsü Veysel Işıldar, gençler için bir rota belirleyerek o rota üzerinden etkinliklere devam edecekleri mesajını verdi. Programın amacı hakkında bilgi veren Müftü Işıldar,” Geleceğimizi inşa edecek gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı, medeniyet perspektifine sahip bir şekilde yetişmelerine katkı sağlamak amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığımızca muhtelif çalışma programları ve hizmetler yürütülmektedir. Gençlik Koordinatörlüğümüzün düzenlemiş olduğu bu etkinlik ile Zaman Yönetiminin değerini anlamış olacağız. Bu minvalde tüm 14 ila 28 yaş arası kız çocuklarımızı bu programa katılmaya davet ediyoruz.” sözlerini kullandı.

Ebubekir Atilla