Spor
Giriş Tarihi : 09-07-2014 13:14   Güncelleme : 09-07-2014 13:14

Önce Hoca sonra transfer

Bilgi kirliligine isaret eden Baskan Adil Gevrek Teknik Direktör sorununu çözmeye çalisiyor

Önce Hoca sonra transfer

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grupta mücadele edecek Yeni Malatyaspor Kulübü Baskani Adil Gevrek, Teknik Direktör arayislarinin devam ettigini belirterek “hiç kimse takimin üstünde olamaz, görüsüyoruz ve önce Hoca isini çözüp sonra transfer yapacagiz” dedi.

Sonsöz’ün sorularini telefonla cevaplayan Yeni Malatyaspor Baskani Adil Gevrek, Teknik Direktörlük görevine gelmesi için Ziya Dogan’da israrci oldugunu ve bu konuda defalarca görüsmeler yaptiklarini ancak kesin bir durumun söz konusu olmadigini belirterek “Ziya Dogan’la yine görüstüm, görüsmek göreve geliyor anlamina gelmez. Ziya Hoca’yi takimin basinda görmek istedik ve israrci da oldu. Ancak bazi konulari çözemedik. Son olarak süre istedi, bekledik görüstük olmadi, yine görüstük” diye konustu.

Ziya Dogan ile anlasildigi yolundaki haberleri dogrulamayan Baskan Gevrek “Yeni Malatyaspor’un üstünde kimse olamaz. Önce takimin basina birkaç yil görev yapacak bir hocayi getirdikten sonra transfer çalismalarin baslayacagiz. Görüstügümüz ve anlastigimiz futbolcular var ancak bunlari yeni Teknik Direktörün onayini aldiktan sonra sonuçlandiracagiz” diye ifade etti.

“A VE B HATTA C PLANIMIZ VAR”

Yeni Malatyaspor’un Teknik Direktör konusunda A ve B hatta C plani oldugunu da kaydeden Baskan Adil Gevrek “Teknik Direktör konusunda görüsmelerimiz degisik alternatiflerle sürüyor. A olmazsa B olacak, Oda olmazsa C planimizi devreye sokariz. Bu nedenle biraz sabirli olmak lazim bu isler aceleye gelmez. Biz sezonluk degil birkaç yil kalici Teknik adam adamla anlasmak istiyoruz” diye ifade etti.

Yeni Malatyaspor’un A Planinin Ziya Dogan B Planinin ise Kayseri Erciyespor’un eski Teknik Direktörü Mustafa Ugur oldugu ögrenildi. Arif Erdem, Reha Kapsal, Yücel Ildiz ve Ahmet Akcan’in ise C planinda geçen isimler oldugu ögrenildi.

Ziya Dogan ile anlasmakta sikinti çeken Yeni Malatyaspor’da agilikli olarak Mustafa Ugur’un göreve gelmesi bekleniyor.  Yeni Malatyaspor’un anlasacagi Teknik adamla 3 yillik sözlesme imzalamasi da bekleniyor.