Siyaset
Giriş Tarihi : 04-11-2013 11:33   Güncelleme : 04-11-2013 11:33

Nalçaci hizmet için yola çikti

AK Parti Battalgazi Belediye Baskanligi aday adayi Murat Nalçaci, seçim ziyaretlerine basladi. Ilk olarak AK Parti Malatya Il Baskani Bülent Tüfenkci’yle bulusan Nalçaci, halka hizmet için yola çiktigini aktararak, “Vatandas odakli, vizyon sahibi, yetkiyi paylasan, yenilik ve degisiklige açik yönetim anlayisinda olacagiz” dedi.

Nalçaci hizmet için yola çikti

 


Battalgazi Belediye Baskanligi onurunun kendisine verilmesi halinde, katilimciliga açik, “ben degil biz” diyen, sivil toplumu önemseyen, toplumsal gelismelere duyarli bir anlayisla halkin degerlerine sahip çikacagini kaydeden Nalçaci, “Degisim ve dönüsümü takip eden degil, bizzat gerçeklestiren olacagiz. Sosyal diyaloga açik, dürüst, üretken, hizmet etmeyi seven, pratik, cesur, kendiyle ve kentiyle dolayisiyla kimligiyle, kültürüyle, ülkesiyle barisik, kendini degil ilçesini, yani Battalgazi’yi düsünen bir baskan olacagim. Bu kararlilikla, bu inançla yeni bir yolculuga basladim. Bu baslangicin hayirlara vesile olmasini diliyorum. Aday adayligi yarisi içinde olacak tüm arkadaslarima yürekten basarilar diliyorum” diye konustu.

AK Parti Il Baskani Bülent Tüfenkci ise, ziyaretten duydugu memnuniyeti dile getirerek, Murat Nalçaci’ya ziyaretinden dolayi tesekkür etti. Tüfenkci, bu tatli ve bir o kadar da kutsal olan hizmet yarisinda tüm aday adaylarina basarilar diledi.