Siyaset
Giriş Tarihi : 07-11-2013 10:52   Güncelleme : 07-11-2013 10:52

Nalçaci gezilerini sürdürüyor

AK Parti Battalgazi Belediye Baskani aday adayi Murat Nalçaci, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Baskani Haydar Karaduman, Türkiye Muhtarlar Dernegi Baskani Mustafa Eren, Köy ve Mahalle Muhtarlar Dernegi Baskani Aliseydi Yücekaya, Kayisikent Muhtarlar Dernegi Baskani Erdal Özyaglici’yya bir araya geldi.

Nalçaci gezilerini sürdürüyor

Nalçaci, “Yaptigimiz fuarlarda bizleri yalniz birakmayan muhtarlarimiza tesekkür ediyorum. Geçmiste oldugu gibi bugün de baskan oldugum takdirde yine muhtarlarimizla istisare içinde olacagim. Onlarla beraber çalisacagim.  Malatya’nin fuarlar sehri olmasi noktasinda muhtarlarimiz birakin ellerini adeta vücutlarini tasin altina koydular ve bizlerle beraber sonuna kadar fuarlarimiza sahip çiktilar. Ben degil biz mantigini önemsedigim için daima yaptigim her isin istisaresini yapiyorum” dedi.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Malatya Sube Baskani Haydar Karaduman ise, geçmis dönemlere göre, bu yerel seçimde aday adaylarinin daha egitimli ve deneyimli oldugunu belirterek, “Bunlarin basinda Sayin Murat Nalçaci bey gelmektedir. Battalgazi çok önemli bir ilçemizdir. Bunu yönetmek büyük bir sorumluluk ister. Sayin Murat Nalçaci’nin da bunun altina kalkacagina inaniyorum. Geçmis deneyimleri de bunu göstermistir” diye konustu.