Siyaset
Giriş Tarihi : 09-11-2013 10:45   Güncelleme : 09-11-2013 10:45

Nalçaci “ben degil biz” mantigiyla çalisacak

AK Parti Battalgazi Belediye Baskani aday adayi Murat Nalçaci, “Göreve geldigim takdirde dogdugum yer olan Orduzu’yu asla unutmayacagim. ‘Ben’ degil, ‘biz’ mantigiyla çalisarak en güzel hizmeti vermeye çalisacagim” dedi.

Nalçaci “ben degil biz” mantigiyla çalisacak

Orduzu Belediye Baskani Cumali Ekin’i makaminda ziyaret eden Nalçaci, “Malatya’nin iki metropol ilçesinden biri olan Battalgazi Belediye Baskanligi’na aday adayi oldum. Bu vesile ile ziyaretlere devam ediyorum. Orduzu Belediye Baskanimi ziyaretim benim için çok önemli. Çünkü ben dogma büyüme Orduzuluyum. Yaklasik dört buçuk yildir görevde olan baskanimin Orduzu’ya büyük hizmetleri olmustur. Özellikle kapali sulama sistemi Orduzu’ya büyük katkilar saglayacaktir. Göreve geldigim takdirde dogdugum yeri asla unutmayacagim. Ben mantigiyla degil, biz mantigiyla çalisarak en güzel hizmeti vermeye çalisacagim” dedi.

Orduzu Belediye Baskani Cumali Ekin ise, “AK Parti’den aday adayi olan bütün arkadaslarimiza basarilar diliyorum, ama Murat Nalçaci’ya ayri basarilar diliyorum. Battalgazi Belediye Baskani Orduzulu olursa bizim için daha iyi olur” diye konustu.

Nalçaci, daha sonra Malatya Gazeteciler Cemiyeti Ikinci Baskani ve Hakimiyet Gazetesi Imtiyaz Sahibi Kemal Deniz’i ziyaret etti. Deniz, “Adayliginizi ögrendikten sonra gerçekten çok mutlu olduk. Bes yillik Malatya Belediyesi’ndeki tecrübelerinizle ve yaptiginiz çalismalarinizla göz doldurdunuz. Battalgazi Belediye Baskanligi görevini de en iyi sekilde yapacaginiz inancini tasiyorum” dedi.

Ziyaretler kapsaminda Malatya Ziraat Odasi Baskani Bayram Polatbasi da ziyaret eden Nalçaci, çiftçiler içinde projelerinin oldugunu belirterek, çiftçinin bilinçlendirilmesi gerektiginin altini çizdi. Duydugu memnuniyeti dile getiren Polatbas ise, Battalgazi hangi hizmeti hak ediyorsa el birligiyle yapacaklarini söyledi.

AK Parti Battalgazi Belediye Baskan aday adayi Murat Nalçaci, Malatya Ticaret ve Sanayi Odasi Baskani Hasan Hüseyin Erkoç’u ziyaret etti. Erkoç, “Murat Nalçaci’ya bu yarista basarilar diliyorum. Hakkiniza hayirli ise Allah nasip etsin” dedi.