Spor
Giriş Tarihi : 17-02-2021 12:12   Güncelleme : 17-02-2021 12:12

MYBS’de Parola “3 Puan”

​​​​​​​ Malatya Yeşilyurt Belediyespor bugün sahasında Edirne Belediyesi Paş Edirnespor’u ağırlayacak. Saat 13.00’da oynanacak karşılaşmanın düdüğünü Tunç Özdemir çalacak.

MYBS’de Parola “3 Puan”

Misli.com 3.lig 1.grubun 19.haftasında Malatya Yeşilyurt Belediyespor 17 şubat çarşamba günü 13:00'da Edirne Belediyesi Paş Edirnespor'u evinde ağırlayacak.  Yeşiltepe Spor Kompleksinde oynanacak olan karşılaşmayı Hakem Tunç Özdemir yönetecek. Özdemir’in yardımcılıklarını Hakem Ali Kılıç ve Hakem Erdi Abdulmecit Sayar yapacak. Kadir Yılmaz ise Dördüncü hakem olarak sahada hazır bulunacak.

Malatya ekibinin kadrosunda Sinan Yazıcı dışında bir eksik yok. Yazıcı’nın Çapraz bağ yırtığı nedeniyle sahalardan uzak kalacağı duyurulmuştu. Turuncu – Yeşilli takımda sarı kart sınırında 2 oyuncu bulunuyor. Erçin ılgaz ve Fahri Utku Öçalmaz bu karşılaşmada kart görmeleri durumunda bir hafta ceza alabilir.

Edirnespor kanadında ise durumlar pekiyi değil. 7 haftadır galibiyet yüzü göremeyen sarı – kırmızılı ekip aldığı beraberlikler sayesinde 24 puan ile tabloda 7’inci sırada tutunmayı başardı. Edirne temsilcisinin kadrosunda 4 oyuncu sarı kart sınırında. Koray Kurt, Mehmet Mustafa Yildizac, Oguzhan Kandemir ve Harun Özcan bu karşılaşmada kart görmesi durumunda sahalardan bir hafta uzak kalacak.

Ebubekir Atilla