Malatya
Giriş Tarihi : 09-06-2010 09:27   Güncelleme : 09-06-2010 09:27

Mustafa Sahin: "Ya tarih yazacagiz ya da tarih olacagiz"

AK Parti Il Teskilati tarafindan, mahalle temsilcisi ziyaretleri sürdürülüyor.

Mustafa Sahin:

AK Parti Il Teskilati tarafindan, mahalle temsilcisi ziyaretleri sürdürülüyor. Bu kapsamda Sancaktar ve Uçbaglar mahalleleri ziyaret edildi. Ziyaretlerde konusan AK Parti Il Baskani Mustafa Sahin, “Ülkemiz çok önemli bir süreçten geçiyor. Basbakanimizin ifadesiyle ya tarih yazacagiz, ya da tarih olacagiz” dedi.

 

Sorun ve talepler not edildi

 

AK Parti Malatya yöneticileri, Sancaktar Mahallesi Temsilcisi ve Muhtari Mehmet Özpolat’i ve Uçbaglar Mahalle Muhtari Sabri Özdemir’i muhtar evinde ziyaret etti. Ziyarete, AK Parti Malatya Il Baskani Mustafa Sahin, baskan yardimcisi, Eyüp Saglam ve yönetim kurulu üyesi Murat Duran ve Kemal Açikgöz, merkez ilçe yönetiminden Gazi Ergün ve Selami Zorver katildi. Sancaktar Mahalle Muhtari ve AK Parti Mahalle Temsilcisi olan Mehmet Özpolat ve Uçbaglar mahalle Muhtari Sabri Özdemir, ziyaretlerinden duyduklari memnuniyeti dile getirerek, mahallelerindeki sorunlar hakkinda bilgi verdi. Il baskani Mustafa Sahin de sorunlar hakkinda notlarini aldiklarini ve çözüm noktasinda ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

 

 "Ya tarih yazacagiz ya da tarih olacagiz"

Ziyaretlerde konusan Sahin, özetle sunlari belirtti:"AK Parti yillardir çözülemeyen ve kangren haline gelmis büyük sorunlari, kökünden çözmeye talip olmustur. Biz, bugün artik elimizi degil, bütün ruhumuzu ve bütün bedenimizi tasin altina koyacagimiz bir sürecin içindeyiz. Artik biz Türk siyaset tarihine altin harflerle yazilan bir partinin yilmaz neferleri olarak tarih yazmak durumundayiz. Ülkemiz çok önemli bir süreçten geçiyor. Basbakanimizin ifadesiyle "Ya Tarih Yazacagiz, Ya da Tarih Olacagiz."

 

“Çok iyi anlatilmali”

 

Mustafa Sahin, "Bu degisikliklerin çok iyi anlatilmasi için özel bir çalisma programi ile tüm halkimiza ulasacak ve tarihi bir sorumlulugu yerine getirecegiz. Bu itibarla her zamanki gibi mahalle temsilcilerimize çok önemli görevler düsmekte, büyük bir özveri beklenmektedir” dedi.