Sağlık
Giriş Tarihi : 25-07-2014 17:19   Güncelleme : 25-07-2014 17:19

Murat Gögebakan yogun bakimda

Kanser tedavisi gören sanatçi Murat Gögebakan, durumu agirlasinca yogun bakima kaldirildi

Murat Gögebakan yogun bakimda


Gögebakan’in durumuyla ilgili açiklama yapan Uzman Dr. Cem Erdogan, “Suan suuru açik. Hastamizin altta yatan hastaligi neticesinde durumu ciddi” dedi.

Uzun süredir kanser tedavisi gören ünlü sanatçi Murat Gögebakan, fenalasmasi üzerine hastaneye kaldirildi. Bagcilar Medipol Hastanesi’nde yogun bakim ünitesine alinan ünlü sanatçinin durumuyla ilgili Uzman Dr. Cem Erdogan açiklama yapti. Erdogan, ünlü sanatçinin yogun bakim ünitesine alindigini belirterek, “Hastamiz yogun bakim ünitesine daha yakin takip edilmek için yatirildi. Bizim tedavimiz yogun bakim ünitesinde devam ediyor. Suan suuru açik. Hastamizin altta yatan hastaligi neticesinde tabi durumu ciddi. Servisten yogun bakim ünitesine geçiste önemli bir degisim olmadi. Sadece yogun bakim ünitesinde biraz daha yakin takip için yatirdik” dedi.

Ünlü sanatçi için dua isteyen Gögebakan’in kardesi Ferhat Gögebakan ise “Herkesten dua istiyoruz. Hocalarimiz elinden gelen her seyi yapiyor. Sadece dua etsinler bir garip Murat’a yeter. Sayin basbakanimiz ara ara Murat’a dua edin demesi yeter. Allah onu basimizdan eksik etmesin. Hastanede elimizi Allah’a açtik duamizi ediyoruz. Ay yüzlülerine, kara gözlülerine bir dua etsinler baska bir sey istemiyoruz” diye konustu.

Ünlü sanatçinin arkadasi Ferudun Özdemiz de, “Basbakan Murat Gögebakan’a müthis muhabbet besliyor. Hastalik döneminde de sik sik arayip bilgi aldilar. En son dün telefonlastik. Suan ki durumuyla ilgili de bilgisi var” seklinde konustu.