Siyaset
Giriş Tarihi : 22-10-2013 12:34   Güncelleme : 22-10-2013 12:34

Murat Aslan, Yesiltepeliler Dernegini ziyaret etti

Ak Parti Büyüksehir Belediye baskan aday adayi Sehir Plancisi Murat Aslan, Yesiltepeliler Sosyal Yardimlasma ve Dayanisma Dernegini ziyaret etti.

Murat Aslan, Yesiltepeliler Dernegini ziyaret etti

Kalabalik bir grup tarafindan dernek binasinda karsilanan Murat Aslan’a dogup büyüdügü Yesiltepe’de arkadaslari ve komsulariyla görüstükten sonra, Yesiltepeliler Dernegini ziyaret etti. Yesiltepeliler Sosyal Yardimlasma ve dayanisma Dernegi Baskani Özcan Gözene, Ak Parti Büyüksehir Belediye baskan aday adayi Sehir Plancisi Murat Aslan’in dernege yaptigi ziyaretten onur duyduklarini ifade ederek söyle konustu;

“Degerli Kardesimiz Murat Aslan Yesiltepe’nin öz evladidir. Yesiltepe’nin bagrindan çikan ve Yesiltepe’nin sorunlari ve sikintilari çok iyi bilen bir kardesimiz. Inaniyoruz ki Görev verildigi takdirde Yesiltepe’nin sorun ve sikintilari noktasinda gayret gösterecegini biliyoruz. Kendisinin çikmis oldugu bu yolda basarili olmasini temenni ediyoruz. Dernegimize gösterdigi ilgi ve yapmis oldugu ziyaretten dolayi mutlu olduk kendisine sahsim ve yönetim kurulu arkadaslarimin adina tesekkür ediyorum.”

“BEN YESILTEPELIYIM”

Ziyarette bir konusma yapan Ak Parti Büyüksehir Belediye baskan aday adayi Sehir Plancisi Murat Aslan ise, “Yesiltepeliler Dernegine yapmis oldugum ziyaretten dolayi çok mutluyum. Çünkü ben buranin çocuguyum. Hepinizi taniyorum. Sizlerin içinden çiktim. Yesiltepe’nin çamurunu, tozunu yutmus bir kisiyim. Yesiltepe hizmet anlaminda layik oldugu hizmeti yeteri kadar alamadi. Insallah bize görev verildigi takdirde Çevreyolunun altini layik oldugu yerlere tasimak benim en büyük idealim… Bana göstermis oldugunuz bu sicak sevgi ve ilgi beni son derece mutlu etti. Hepinize tesekkür ediyorum” diye konustu.