Malatya
Giriş Tarihi : 21-12-2016 19:43   Güncelleme : 21-12-2016 19:43

MTB’den Emniyete Taziye Ziyareti

Malatya Ticaret Borsasi yönetimi, Istanbul Besiktas’daki terör saldirisindan dolayi Malatya Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’a taziye ziyaretinde bulundu

MTB’den Emniyete Taziye Ziyareti

Istanbul Besiktas’ta gerçeklestirilen terör saldirisindan dolayi Emniyet Müdürlügünü ziyaret eden Malatya Ticaret Borsasi Yönetim Kurulu her zaman polisin yaninda olduklarini söyledi. Yönetim Kurulu Baskani Gürsel Özbey, bir daha terör saldirilarinin olmamasi temennisinde bulunarak, “Istanbul Besiktas’da sehit olan emniyet güçlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Gazilerimize acil sifalar diliyoruz. Insallah ülkemiz ve milletimiz bir daha böyle bir seyle karsilasmaz” seklinde konustu.

 

URHAL’DAN TOPYEKÜN MÜCADELE VURGUSU


Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ise terörle mücadele konusunda azim ve kararlilikla devam edilecegini belirterek “Terörle mücadele artik sadece güvenlik kuvvetlerinin disinda sivil toplum kuruluslarimiz ile müsterek hareket edilmesi gereken bir alan haline geldi” dedi. STK’larin destek ve ziyaretlerini bu yönde anlamli bulduklarini kaydeden Urhal, “Sahsinizda bütün üyelerinize tesekkür ediyorum” diye konustu.