Spor
Giriş Tarihi : 25-06-2012 16:29   Güncelleme : 25-06-2012 16:29

Milli Takim Kampi Malatya'da yapiliyor

Fransa’nin Chatenay kentinde yapilacak olan Erkekler 16 Yas Alti Açik Alan Avrupa Championship Hokey müsabakalarinin Milli Takim Hazirlik Kampi’nin Malatya’da devam ettigi bildirildi

Milli Takim Kampi Malatya'da yapiliyor
Türkiye Hokey Federasyonu’nun 2012 yili faaliyet programinda yer alan, 5 - 8 Temmuz 2012 tarihleri arasinda Fransa’nin Chatenay kentinde yapilacak olan Erkekler 16 Yas Alti Açik Alan Avrupa Championship müsabakalarinin Milli Takim Hazirlik Kampi’nin Malatya’da yapilmasi nedeniyle Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü Tesisler Sube Müdürü Ahmet Yücel, Hokey Milli Takim kampini ziyaret etti. Ziyaret esnasinda Tesisler Sube Müdürü Ahmet Yücel Milli Takim Antrenörü Savas Yilmaz’dan bilgiler alarak sporculari tebrik edip Fransa’da yapilacak olan Açik Alan Avrupa Hokey Sampiyonasinda basarilar diledi.
22 Haziran’da baslayan ve 2 Temmuz 2012’de sona erecek olan Milli Takim hazirlik kampina ve Fransa’nin Chatenay kentinde yapilacak olan Erkekler 16 Yas Alti Açik Alan Avrupa Championship müsabakalarina Malatya’dan Savas Yilmaz Milli Takim Antrenörü, Ismail Tan, Musab Çagin ve Öner Kati ise sporcu olarak davet edildi.
Konu ile ilgili bir açiklama yapan Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürü Mustafa Sadi Findikli, "Milli Takim kampinin ilimize verilmesinden dolayi Hokey Federasyon Baskani Sayin Sadik Karakan’a tesekkür ediyor, kampa katilan tüm sporculara ve antrenörlerimize basarilar diliyorum. Kamp süresince Il Müdürlügü olarak her türlü sorunlarini çözmek amaci ile yanlarinda oldugumuzu belirtmek isterim’’ dedi.