Siyaset
Giriş Tarihi : 15-10-2012 11:16   Güncelleme : 15-10-2012 11:16

Milletvekili Mustafa Sahin, Arguvan'i ziyaret etti

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Grup Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Sahin’in köy ziyaretleri devam ediyor.

Milletvekili Mustafa Sahin, Arguvan'i ziyaret etti

Milletvekili Sahin, Il Baskan Yardimcisi Selim Çaglar, Il Genel Meclisi üyesi Cafer Kusdogan, Il Yönetim Kurulu üyeleri Cumali Altintop, Muharrem Çamurlu, Cumali Özcan, Arguvan Ilçe Baskani Kudret Kiliç ve Ilçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte, Malatya'nin Arguvan ilçesine bagli Parçikan, Karababa, Içmece, Yazibasi (Narmikan) köylerini ziyaret ederek köylülerin sorun ve sikintilarini dinledi.
Ziyaretlerde konusan Milletvekili Sahin, AK Parti hükümetleri döneminde sagliktan egitime, ekonomiden demokratiklesmeye bütün alanlarda büyük gelismeler saglandigini söyleyerek, "AK Parti iktidarlari döneminde köylerimize büyük deger verdik. Köylerimizin alt yapi sorunlari, yol ve içme suyu problemlerini önemli ölçüde çözdük. Milletin parasini bizden önceki iktidarlar gibi hortumculara degil, yine milletimize aktardik. Bundan sonra da aktarmaya devam edecegiz" dedi.
Milletvekili Sahin, Yazibasi köyünde vatandaslarin baraj taleplerini Orman ve Su Isleri Bakani Veysel Eroglu ile paylasacagini, konunun takipçisi olacagini kaydetti. Sahin, "Ziyaret etmis oldugumuz köylerde karsimiza çikan sorunlardan aninda yapabilecegimiz isleri ilgili arkadaslarla görüsüyoruz. Uzun vadeli isler varsa bunlari da bakanlarimiza, genel müdürlerimize aktariyoruz. Gerekli fizibilite çalismalari yapildiktan sonra projelendirilip hizmetler gerçeklestiriliyor" diye konustu.
Sahin, Parçikan, Karababa ve Içmece köylerini de ziyaret ederek, köy muhtarlari ve vatandaslarla sohbet edip sikintilarini dinledi.