Malatya
Giriş Tarihi : 20-12-2016 18:52   Güncelleme : 20-12-2016 18:52

MASTI Etrafina Panel Çit

Malatya Büyüksehir Belediyesi, Sehirlerarasi Otobüs Terminali’nde düzenleme çalismalarina devam ediyor. Daha önce MASTI’de çati yenileme ve çevre düzenleme çalismalari yapan Büyüksehir Belediyesi, simdi de garaj etrafini panel çit ile kapatirken, ayrica yeni mescit yapilacak

MASTI Etrafina Panel Çit

Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre, MASTI arkasina yapilan Trambüs Bakim Istasyonu ile Sehit Hamid Fendoglu Sehirlerarasi Otobüs Terminali arasi, panel çit ile kapatildi.  Büyüksehir Belediyesi Fen isleri Daire Baskanligi tarafindan yapilan çit üzeri tel kaplamasi ile MASTI’ye giris ve çikislarin kontrollü ve güvenli bir sekilde yapilmasinin hedeflendigi kaydedildi.

BAY-BAYAN MESCIDI YAPILIYOR

Malatya Sehit Hamid Fendoglu  Sehirlerarasi Otobüs Terminali’nde ayrica, mevcut mescidlerin yetersiz kalmasi nedeniyle yeni mescid alanlari da olusturulacak. Insan trafiginin çok yogun oldugu MASTI’de, seyahat eden vatandaslarin rahat bir sekilde ibadetlerini yapabilmelerine imkan vermek için mevcut mescidlerin yetersiz kalmasi nedeniyle bay ve bayanlar için ayri ayri yeni mescidlerin yapildigi belirtilerek, kisa süre içerisinde hizmete girecegi kaydedildi. Gerek panel çitlerin çekilmesi ve gerekse yeni mescidlerin yapilmasinin önemli birer eksikligi giderdigini belirten MASTI esnaflari, memnuniyetlerini dile getirerek, Büyüksehir Belediyesine tesekkür ettiler.