Spor
Giriş Tarihi : 29-02-2012 17:05   Güncelleme : 29-02-2012 17:05

Malatya’ya yakisir bir organizasyon odu

Hokey Malatya Il Temsilcisi ve Ulusa Hakem Ali Karaca, Malatya'da gerçeklestirilen Salon Hokeyi Avrupa Kulüpler Sampiyonasi'nin Malatya'ya yakisir bir organizasyonla yapildigini söyledi

Malatya’ya yakisir bir organizasyon odu

Hokey Malatya Il Temsilcisi ve Ulusa Hakem Ali Karaca, Malatya'da gerçeklestirilen Salon Hokeyi Avrupa Kulüpler Sampiyonasi'nin Malatya'ya yakisir bir organizasyonla yapildigini söyledi.

Karaca, Malatya'nin 17 ila 19 Subat tarihleri arasinda önemli bir organizasyona ev sahipligi yaptigini kaydederek, "17-19 Subat 2012 tarihleri arasinda ilimizde organizasyonu yapilan Salon Hokeyi Avrupa Kulüpler Sampiyonasi 2011 Ekim ayindan beri hazirliklari baslanmis Valiligimizin, Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügümüzün, Anadolu Atesi Gençlik ve Spor Kulübümüzün, Hokey Il Temsilciligimizin ortak çalismalariyla olumlu bir süreç geçirilmis ilimize ve ülkemize yakisir sekilde organizasyon düzenlenerek sampiyona tamamlanmistir. Sampiyona sonucunda ülkemizi temsilen turnuvaya katilan Anadolu Atesi Gençlik ve Spor Kulübümüzün Salon Hokeyi Avrupa Kulüpler Sampiyonu olmasi mutlulugumuzu kat kat arttirmistir. Bu süreçte bizlere destek olan sponsorlarimiza, tüm kamu kurum ve kuruluslarina, spor camiasina ve Malatya halkina saygilarimizi sunar bundan sonraki dönemlerde hokey bransinin gelisimi ve tanitilmasi için herkesin desteklerini bekledigimizi tüm kamuoyuna duyururuz" dedi.

Sampiyona'da hakem olarak görev yapan ve yurt disindan gelen temsilciler tarafindan tam not alan Karaca, "Salon Hokeyi Avrupa Kulüpler Sampiyonasinda ülkemizi ve ilimizi turnuvanin hakemi olarak basarili bir sekilde temsil etmis olmaktan dolayi gururluyum. Ilimizde düzenlenen takim sporlarindaki ilk Avrupa Sampiyonasinda ülkemizi ve ilimizi hakem olarak temsil etmekten de ayrica mutluluk duymaktayim. Sahsima verilmis bu önemli görevde yanimda olan tüm Malatyali hemserilerime, spor camiasina ve basinimiza sonsuz tesekkür ederim" diye konustu.