Malatya
Giriş Tarihi : 31-05-2010 21:25   Güncelleme : 31-05-2010 21:25

Malatyali sporculardan büyük basari

Türkiye Futbol Federasyonu tarafindan Nike sponsorlugunda bu yil ikinci kez düzenlenen Nike Futbol Turnuvasi.nda, Günataspor büyük bir basariya imza atti.

Malatyali sporculardan büyük basari

Türkiye Futbol Federasyonu tarafindan Nike sponsorlugunda bu yil ikinci kez düzenlenen Nike Futbol Turnuvasi.nda, Günataspor büyük bir basariya imza atti. Türkiye genelinde 5 bin 400 takimin katildigi turnuvada Malatyali sporcular büyükler kategorisinde ilk 4.e girmeyi basardi.

 

Türkiye finalleri oynanacak

 

Istanbul Taksim Meydani.nda kurulacak hali sahada, Nike Futbol Turnuvasi.nin Türkiye finalleri oynanacak. 5 ve 6 Haziran tarihlerinde oynanacak final karsilasmalarini, NTV Spor canli yayinlayacak.

 

2 günlük kamp yapilacak

 

Turnuvanin son dönemecinde, Istanbul, Ankara, Izmir ve Malatya.dan birer takim finale kalmayi basardi. Malatya.dan da Günataspor finale kaldi. Günataspor.un 3 ve 4 Haziran.da 2 günlük kamp yapacagi, ardindan karsilasmalara çikacagi belirtildi. Taksim Meydani.nda kura çekimi sonrasinda Günataspor.un rakibi belli olacak. Günataspor.un bugüne kadar gösterdigi basariyi final maçinda da göstererek büyük bir basariya imza atmasi bekleniyor.