Spor
Giriş Tarihi : 15-01-2017 18:58   Güncelleme : 15-01-2017 18:58

Malatyali hakeme büyük görev

Alanya’da 10-12 Subat 2017 tarihleri arasinda düzenlenecek Uluslararasi Kapali Alan Kulüpler Sampiyonasinda, hakem olarak Malatyali Hokey Hakemi Erdogan Özdemir de görev alacak

Malatyali hakeme büyük görev

Birçok ülkeden önemli hokey takimlarinin mücadele edecegi sampiyonada görev yapacak olan Erdogan Özdemir, bu önemli görevin kendisine verilmesinden dolayi büyük mutluluk duydugunu kaydetti.

 

“ELIMDEN GELENIN FAZLASINI YAPACAGIM”

Özdemir, yaptigi açiklamada “Uluslararasi Arenada ülkemizi en iyi sekilde temsil etmek için, elimden gelenin fazlasini yapacagimi ifade etmek istiyorum. Suan turnuvaya tam olarak hazir oldugum ve bu görevi eksiksiz yerine getirecegimden kimsenin süphesi olmasin. Bana güvenip bu görevi veren Hokey Federasyonu Baskanimiz Sayin Sadik Karahan ile yönetim kuruluna tesekkür ediyorum. Yine bu görevi bana layik gören ve hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen MHK adina, Okan SARI baskanima ve yönetim kuruluna, tecrübelerini benimle paylasan hemserimiz Uluslararasi Hakem Halef Ulug'a mütesekkirim. Hep beraber oldugumuz tüm hakem arkadaslarima, antrenman eksigimiz olmamasi için kapilarini her zaman bize açan, Malatya Anadolu Ates Hokey takimi hocasi ve sporcularina, tabi ki son olarak hep yanimda olan Aileme sonsuz tesekkür ederim” diye konustu.