Asayiş
Giriş Tarihi : 08-11-2016 18:29   Güncelleme : 08-11-2016 18:29

Malatyali Genç Istanbul’da Vuruldu

2 gencin birlikte seyahat ettigi otomobilin önünü kesen kimligi belirsiz kisiler pompali tüfekle ates etti. Açilan ates sonucu agir yaralanan Seçkin Çetin’in kaldirildigi hastanede hayatini kaybettigi ögrenilirken Murat Yüksel’in de tedavisinin devam ettigi bildirildi

Malatyali Genç Istanbul’da Vuruldu

Malatyali Seçkin Çetin, Murat Yüksel ile birlikte Istanbul Esenler’de araciyla seyahat ederken otomobilin önünü kesen kimligi belirsiz kisilerce silahli saldiriya ugradi.  Çevreden olayi gören vatandaslar polis ve saglik ekiplerine durumu bildirerek yardim talep etti. Olay yerine gelen saglik ekiplerinin ilk müdahalelerinin ardindan yaralilardan Seçkin Çetin Bagcilar'daki özel bir hastaneye, Murat Yüksel ise Bagcilar Egitim ve Arastirma Hastanesi'ne kaldirdi. Durumlari agir olan yaralilardan Seçkin Çetin, yapilan tüm müdahalelere ragmen kurtarilamayarak hayatini kaybetti. Murat Yüksel’in tedavisi ise devam ediyor.  

Seçkin Çetin’in ailesi olayi duyar duymaz Istanbul’a giderken, ailesinin yasadigi Yesiltepe’de de figanlar ve agitlar yükseldi. Seçkin Çetin’in Aralik ayinda dügünü yapilacagi ögrenildi. Bir kisinin ölümü ve bir kisinin yaralanmasiyla sonuçlanan olay hakkinda polis, genis çapli sorusturma baslatti.

Haber Merkezi