Spor
Giriş Tarihi : 07-12-2012 10:48   Güncelleme : 07-12-2012 10:48

Malatya Spor Camiasindan Il Hakem Kurulu'na hayirli olsun ziyareti

TFF Malatya Bölge Müdürü, MASKF ve Saha Komiserleri Dernegi, göreve yeni baslayan Malatya Il Hakem Kurulu'na hayirli olsun ziyaretinde bulundu.

Malatya Spor Camiasindan Il Hakem Kurulu'na hayirli olsun ziyareti
  Ziyarette, TFF Malatya Bölge Müdürü Fahrettin Eserdi, MASKF Baskani Seyfullah Özdemir, Il Futbol Temsilcisi Kahraman Firat, Süper Lig Hakemi Suat Arslanboga, Malatya Saha Komiserleri Dernegi Baskani Recep Menevse, TFFHGD Malatya Sube Baskani Mutlu Dalbudak, Malatya Il Özel Idarespor Kulüp Baskani Haci Saban Saglam, MASKF ve Saha Komiserleri Dernegi Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldi.
Ziyarette konusan TFF Malatya Bölge Müdürü Fahrettin Eserdi, Malatya Il Hakem Kurulu Baskani Kaan Akin Öz ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde basarilar diledi.
Eserdi, hakemlerin çok fazla sansa ve dostluga ihtiyaci oldugunu kaydederek, “Biz her zaman sizlerle birlikte ve yaninizdayiz. Hakemlerimiz adalet dagittigi için görevleri biraz daha zor. Sizlere bu anlamda basarilar diliyoruz. Bizlerde her anlamda yaninizda olacagiz” dedi.
Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) Baskani Seyfullah Özdemir ise, MASKF olarak hakem kurulu ve dernegi ile birlikte iyi iliskiler kurarak, Malatya amatör sporuna hizmet ettiklerini belirtti.
Malatya amatörüne hizmet etmeyi bir amaç olarak gördüklerini vurgulayan Özdemir, yeni göreve gelen Il Hakem Kuruluyla birlikte güzel çalismalar yapacaklarini ifade etti.
Malatya Saha Komiserleri Dernegi Baskani Recep Menevse, Il Hakem Kurulu yönetimine görevlerinde basarilar dileyerek, “Piril piril bir komite ve piril piril bir yönetim olustu” dedi.
Baskani Seyfullah Özdemir, Il Futbol Temsilcisi Kahraman Firat da, Il Hakem Kuruluna görevlerinde basarilar diledi.
TFFHGD Malatya Sube Baskani Mutlu Dalbudak ise, “Türkiye’nin en genç Il Hakem Kurulu ve biz genç hakemler olarak hep birlikte çalisacagiz. Insallah hep birlikte basarili olacagiz” diye konustu.
Malatya Il Hakem Kurulu Baskani Kaan Akin Öz de, ziyaretten dolayi duydugu memnuniyeti dile getirerek, “Hepimiz Malatya için çalisiyoruz. Malatya amatörünün birlik, beraberligi ve daha iyi yerlere gelmesi için önemli bir destek var. Bundan sonrada bu destegin artarak, devam edecegi inancindayim. Hepimiz Malatya için çalisiyoruz. Hepimiz ne kadar tasin altina elimizi koyarsak, tas o kadar hafifleyecektir. Biz bu noktada üzerimize düsen görevleri yapiyoruz” dedi.