Spor
Giriş Tarihi : 09-07-2012 11:51   Güncelleme : 09-07-2012 11:51

“Malatya olarak bir ilki yasadik“

Malatya Il Hakem Atama Sorumlusu Alkan Akgül, Malatya hakem camiasi olarak bir ilke imza atmanin mutlulugunu yasadiklarini söyledi.

“Malatya olarak bir ilki yasadik“
    Malatya Il Hakem Kurulu tarafindan klasmanlara teklifi yapilan futbol hakem ve gözlemcilerin tamaminin bir üst klasmana yükseldigini açiklayan Akgül, "2012-2013 futbol sezonunda Malatya'dan BAL ve Profesyonel Futbol Ligleri'nde bölgesel hakemler; Semih Özgel, Batuhan Gültek, Songül Çoban, yardimci hakemler; Erkan Doyduk, Harun Resit Güngör, Burak Gültek, Kerem Candas ve Ömer Tas görev yapacak. Zafer Demir ulusal gözlemci, Okan Sari, Alkan Akgül, Kaan Öz ve Abdurrahman Öz ise bölgesel gözlemci olarak görev alacak. Verdigimiz listedeki 13 ismin tamaminin bir üst klasmana yükselmeleri Malatya için bir ilk olmustur" ifadelerini kullandi.

Akgül, bundan sonraki süreçte sorumluluklarinin daha da arttigina dikkati çekerek, "Klasmanlara isim teklifinde bulunurken mümkün oldugu kadar adil ve tarafsiz davrandik. Aldigimiz sonuç memnuniyet vericidir. Ayrica Malatya’da bir ilki basarmanin mutlulugunu yasiyoruz. Bundan sonraki çalismalarimizi da ayni tempo ve titizlikle sürdürecegiz. Bu basarida emegi geçen herkese tesekkür ediyoruz" diye konustu.