Spor
Giriş Tarihi : 17-04-2011 18:02   Güncelleme : 17-04-2011 18:02

Malatya kulüpleri ilk 4’e giremedi

 Malatya klüpleri ilk 4’e giremedi Malatya’da 2’inci Güres Ligi’ne yükselme bölge sampiyonasi yapildi 2’,nci Güres Ligi’ne yükselme bölge sampiyonasi Yesiltepe Spor Salonu’nda iki gün düzenlendi ve Kahramanmaras birinci, Amasya ikinci, Artvin Yusufeli üçüncü ve Kars dördüncü oldu

Malatya kulüpleri ilk 4’e giremedi

 Malatya klüpleri ilk 4’e giremedi

Malatya’da 2’inci Güres Ligi’ne yükselme bölge sampiyonasi yapildi
2’,nci Güres Ligi’ne yükselme bölge sampiyonasi Yesiltepe Spor Salonu’nda iki gün düzenlendi ve Kahramanmaras birinci, Amasya ikinci, Artvin Yusufeli üçüncü ve Kars dördüncü oldu. Güres sampiyonasina, Adana, Amasya, Artvin, Batman, Bitlis, Çorum, Elazig, Erzincan, Erzurum, Hakkari, Hatay, Kahramanmaras, Kayseri, Malatya, Mus, Ordu, Samsun, Siirt, Tokat ve Van illerinden 30 takim katildi.
Malatya’dan ise Gençlik Spor Kulübü, Konak Güres Ihtisas Kulübü ve Malatya Esenlik Belediyespor kulüpleri 2.Güres Ligi’ne yükselme bölge Güres Sampiyonasi’na istirak ettigi ancak, ilk 4’e giremediklerinden 2.Güres Ligi’ne yükselemedikleri bildirildi. Malatya Gençlik Spor Kulübü 6’nci, Malatya Esenlik Belediyespor 9’ncu ve Konak Güres Ihtisas Kulübü ise 20’nci oldu.
Gruplarinda ilk 4’e giren kulüplerin 2.Güres Ligi’ne yükseldikleri kaydedildi.