Malatya
Giriş Tarihi : 19-01-2017 17:33   Güncelleme : 19-01-2017 17:33

MABESEM’den Çifte Etkinlik

Malatya Büyüksehir Belediyesi Sanat ve Egitim Merkezleri (MABESEM) tarafindan 20 Ocak Cuma günü “Anadolu'dan Türküler” konseri, 21 Ocak Cumartesi Misra&Pena Siir ve Müzik Dinletisi olarak düzenlenecek

MABESEM’den Çifte Etkinlik

Malatya Büyüksehir Belediyesi 2017 yili kültürel etkinlikler çerçevesinde bir konser ve bir siir dinletisi düzenleyecek.

YARIN KONSER VAR

Büyüksehir Belediyesi Basin Yayin ve Halkla Iliskiler Dairesi Baskanligi tarafindan verilen bilgilere göre Büyüksehir Belediyesi, Türk Halk Müzigi Korosu tarafindan 20 Ocak Cuma günü “Anadolu'dan Türküler” konulu bir konser düzenlenecek. Sef Yasar Büyükyolcu yönetimindeki konser, saat 19.00’da Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

21 OCAK DINLETI

21 Ocak Cumartesi günü ise yine MABESEM tarafindan siir ve müzik dinleti programi gerçeklestirilecek. MABESEM bünyesindeki Gitar, Tiyatro ve Ses Egitimi kursiyerleri tarafindan düzenlenecek olan Misra&Pena Siir ve müzik dinletisi ise saat 19.00’da Sanat Merkezi Salonu’nda yapilacak. “Anadolu'dan Türküler” konseri ile Misra&Pena Siir ve müzik dinletisinin ücretsiz sunulacagi ve tüm vatandaslarin davetli oldugu belirtildi.