Siyaset
Giriş Tarihi : 03-09-2013 11:11   Güncelleme : 03-09-2013 11:11

M. Serif Yildirim Hekimhan'a Aday

Hekimhan- Hasançelebi Belediye Baskani Mehmet Serif Yildirim, CHP’den Hekimhan Belediye Baskanligina aday adayi oldu.

M. Serif Yildirim Hekimhan'a Aday

CHP Hekimhan Ilçe Baskanligina giderek adaylik basvurusunda bulunan Mehmet Serif Yildirim, adaylik evraklarini CHP Ilçe Baskani Murat Karayazici’ya teslim etti. Daha sonra bir açiklama yapan Mehmet Serif Yildirim 30 Mart 2014 tarihinde yapilacak olan Mahalli Idareler Genel Seçimlerinde, neden ady olduguna açiklik getirerek “Nereye, Niye ve Neden aday oldugumu birkaç cümle ile ifade etmek istiyorum” diyerek sunlari söyledi:

“Hekimhanimizi; Merkezi, Beldeleri, Köyleri ve Mezralari ile taniyorum. Sorunlarini ve sikintilarini ayrintilarina varana kadar biliyorum. Sorunlarin çözülmez olmadigini ve tüm bu sorunlarin ortadan kaldirilmasinin yollarini ve çözümünü de biliyorum. Her biri birbirinden degerli aday adayi arkadaslarimla çiktigim adaylik yolunda; aday olma sansi bana verildiginde: Hekimhan cografyasinda yasanan sorunlari çözme ve mezralari, köyleri, beldeleri ve merkezi ile yasanabilir bir Hekimhan’i yeniden insa etme yolunda dayanagim, 20 yillik Belediye Baskanligim dönemimde edindigim tecrübe, bilgi ve birikimim olmakla birlikte asil gücü Hekimhan, Beldeleri, Köyleri ve Mezralarinda yasayan, Siyasi Düsüncesi, partisi, yasam sekli ne olursa olsun tüm yurttaslarimdan alacagim.

Birlikte yasamayi en iyi sekli ile becerebilen Hekimhan, inaniyorum ki birlikte yönetmeyi de en iyi sekli ile basaracaktir. Bunu saglayacak irademiz, bunu saglayacak görgümüz, bunu saglayacak gücümüz, bunu basaracak bilgimiz fazlasiyla var. Kardesligin ve güzelliklerin paylasildigi, birlikte yasamanin hazzinin tadildigi, dogal güzellikleri ve zenginlikleri ile en güzel meyveleri kiskandiracak tatta muhabbeti ile kayisinin tadinda cevizin sekil buldugu, egitimli beyinleri ile madenin sertliginde yigitligin yasandigi Türkiye ye örnek olmus, bagli bulunmakla ve gurur duydugum birlikte bütünümüz olan “neydiyin gülü” diye hatir sorup selamladigimiz

Hekimhan’imizi birlikte yönetme yolunda aday adayligimi açikliyor, tüm aday adayi arkadaslarima basarilar diliyor, Hekimhan’liyim diyen herkesi sevgi ile kucakliyor saygilarimi sunuyorum."