Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
21 MAYIS Cumartesi 02:47
Advert

Advert

Krize Rağmen Gözde Grubunun Yatırımları Sürüyor

Gözde Sağlık Grubunun geleneksel hale getirdiği iftar yemeğinde hastane yönetimi, basın mensupları ile bir araya geldi. Gözde Grubunun yatırımlarından bahseden Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim Karaman, sağlık, inşaat ve sağlık turizmi sektörlerinde yatırımlarını sürdürdüklerini belirtti. Karaman, kısa süre içerisinde Türkiye’nin farklı şehirlerinde 10’u aşkın Hastanesi ile hizmet veren, hatırı sayılır Zincir Hastaneler içerisine girecekleri mesajını verdi.

Malatya
Giriş Tarihi : 29-04-2022 16:17
Krize Rağmen Gözde Grubunun Yatırımları Sürüyor

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim Karaman’ın katılımı ile özel bir toplantı salonunda gerçekleştirildi. İftar yemeğinin ardından Dr. İbrahim Karaman, Gözde Grubunun pandemi döneminde ve onu takip eden ekonomik sıkıntıların yaşandığı bu dönemde sürekli yatırımlarına devam ettiğini söyledi.

Krizlerin bazen yatırımlar için fırsat olabileceğinden bahseden Karaman, ”Dünyanın ve ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntıların yaşandığı ortamda Gözde Grubu büyümesine devam etmektedir. Bazen krizler içerisinde fırsatlar doğurabilmektedir ve barındırabilmektedir. Gözde Grubu bu fırsatları değerlendirebilme konusunda Türkiye’de ender firmalardan birisidir.” dedi.

İzmir’de sağlık sektöre, İnşaat sektörü ve sağlık turizmi sektörlerinde projelerinin devam ettiğini ve kısa süre içerisinde ülke genelinde zincir sağlık grubu haline geleceklerinden bahseden Karaman, ”Kriz döneminde yatırımlarımıza ara vermedik, devam ettiriyoruz. Şuanda sağlık konusunda Kuşadası’nda Sağlık Turizmine hitap edecek 2’inci Hastanenin projesi yapılmaktadır. Projesi çizildi, çok kısa zamanda inşallah inşaatına başlanacak. Yine İzmir’de 1 Özel Hastane ve 1 Tıp Merkezi Projesi devam etmektedir. Onların yasal prosedürleriyle uğraşıyoruz. İnşallah Türkiye’nin farklı illerinde sayısı 10’a ulaşmış Hastane sayısı ile Türkiye’nin hatırı sayılır zincir Hastanelerinden birisi haline geleceğiz.  İnşaat konusunda İzmir’de yatırımlarımız devam ediyor. Satışa çıktığı taktirde Türkiye’de hep birlikte ses getirdiğini göreceğiz. Bu kriz ortamında yatırımları devam ettirmek, üretime, istihdama katkı sunabilmeyi aynı zamanda bir vatandaşlık görevi olarak addediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

>> Ebubekir Atilla 

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR