Yaşam
Giriş Tarihi : 12-02-2021 14:13   Güncelleme : 22-02-2021 14:16

Konyaspor Sevinçli

Ligin 25.haftasında Konyaspor kendi sahasında Denizlispor ile karşılaşıyor. Kendi sahasında oynadığı karşılaşmayı 2-0 galip tamamlıyor. Son zamanlarda galibiyet yüzü görmeyen Konyaspor sonunda kendi sahasında galip geliyor. Teknik direktör Ersan Parlatan takımda her şeyin yolunda olduğunu söylüyor. Takıma yeni gelmesine rağmen başarılı olduklarını gösteren Ersan Parlatan daha iyi olacaklarını söylüyor. Gelecek maçlardan umutlu olduklarını da ekliyor.

Konyaspor Sevinçli

Kupa yorgunluğu görülmedi

canlı maç izle   Konyaspor perşembe günü Beşiktaş ile kupa maçı oynuyor. Bu maçın 0-0 bitmesi sonucunda maç penaltılara kalıyor. Penaltılar sonucu Beşiktaş kazanıyor. Kupa maçı yorgunluğunu atmadan Denizlispor ile karşılaşan Konyaspor bu yorgunluğunu sahaya yansıtmıyor. Maç sonucunda ise kendi sahasından 2-0'lık bir skorla galip geliyor. Yani kendi sahasından 3 puanla ayrılıyor. Teknik Direktör Ersan Parlatan bu galibiyet sonucunda mutlu olduklarını dile getiriyor. Kupa mağlubiyetinden sonra Denizlispor galibiyeti takımda yüzlerin gülmesini sağlıyor.

Yeni teknik ekip

Sport Smart izle Ersan Parlatan kendisinin ve teknik ekibinin Konyaspor'a yeni geldiğini söylüyor. Zaman içinde kendi oyun anlayışını takıma anlatacaklarını söylüyor. Takımla tam olarak uyum sağlandığında daha iyi performans söz konusu olacağını söylüyor. Hedeflerinde kararlı olduklarını dilen getiren Ersan Parlatan antrenmanlarla bu hedeflere ulaşacaklarına inanıyor. Dezavantajları göz ardı edeceklerini dile getiren teknik direktör ofansif olarak daha iyi olacaklarını söylüyor. Daha iyi olacaklarını Denizlispor maçında gösteren takımın sonraki haftalardaki maçları merak ediliyor.