Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
02 TEMMUZ Cumartesi 21:22
Advert

Advert

Konan ve Hüsam Ailelerinin Mutlu Günü

Malatya’nın tanınmış isimlerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı Murat Konan ’ın oğlu Abdullah Konan ile Büşra Hüsam çifti, özel bir mekânda düzenlenen merasimle dünya evine girdi.

Malatya
Giriş Tarihi : 20-06-2022 09:10   Güncelleme : 20-06-2022 10:47
Konan ve Hüsam Ailelerinin Mutlu Günü

Kur’an-ı Kerim tilaveti sonrası başlayan program düğün yemeği, takı merasimi, pasta kesimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi. Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Çolak, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Ak Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, İnönü Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlhan geçit, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli Abdullah ve Büşra çiftinin mutluluklarına şahitlik ettiler.

Bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan misafirlere teşekkür eden Büşra ve Abdullah Konan çifti,” Öncelikle, bizi birbirimize bahşettiği için Allaha şükretmek istiyoruz. Bize sevginin ve bağlılığın gerçek anlamını öğreten ailelerimize teşekkür ederiz. Sizler sayesinde bugün olduğumuz kişiyiz. Bilemeyeceğiniz kadar çok takdir ediliyorsunuz ve sizi çok seviyoruz. Ailemize ve arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Bu özel günü sizinle paylaşabildiğimiz için çok mutluyuz ve bu kadar çok sevgi ve destekle çevrili olduğumuz için gerçekten çok mutluyuz. Hayatımızın en mutlu gününü yaşadık. Bu anı ölümsüzleştirmek ve gelecekte fotoğraflara baktığımızda mutluluğumuzu tazelemek için aile dostlarımızı düğünümüze davet ettik. Ve gördük ki tüm misafirlerimiz davetimize icabet ettiler. Şimdi ise düğün sonrası valizimizin içerisine kucak dolusu anılarımızı koyacağız. Hatırı sayılır ve çok değerli misafirlerimize tekrar teşekkür ediyoruz.” sözlerini kullandı.

Düğün merasimi sonrası misafirlerini uğurlayan Konan Ailesi, ”Evlatlarımızın bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmadıkları için tüm protokole, aile dostlarımıza ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Efendimiz (sav) şöyle buyurmuştur, ‘Evlenen, imanın yarısını tamamlamış olur, kalan yarısı hakkında ise Allah'tan korksun!’ diye. Peygamber hadisini gerçekleştiren ve yuva kuran çocuklarımıza da bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Yuva kurmak isteyen tüm gençlerimize de rabbim kolaylıklar versin. İnşallah gençlerimiz Peygamber hadisini yerine getirerek güzel bir yuva kurar.” ifadelerine yer verdi.

Hüsam Ailesi ise, ”Bu mutlu günde evlatlarımızın sevincine şahitlik ettik. Rabbim bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin. Bizleri yalnız bırakmayan değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz.” sözlerini kullandı.  

Ebubekir AtillaEbubekir Atilla

YORUMLAR