Siyaset
Giriş Tarihi : 10-03-2014 19:17   Güncelleme : 10-03-2014 19:17

Köksal: Yesilyurt'a dönüs olacaktir

Saadet Partisi'nin Yesilyurt Belediye Baskan adayi mimar Yasar Köksal, seçim çalismalarina devam etti. Esnaf ziyaretleri ve mahalle toplantilarina katilan Mimar Köksal, ortaya koyacagi projelerle Yesilyurt'un yeni sinirlarina ciddi dönüslerin olacagini planladi.

Köksal: Yesilyurt'a dönüs olacaktir

30 Mart'ta yapilacak olan Yerel Seçimlerde Saadet partisinin merkez Yesilyurt ilçesinden belediye baskan adayi olan Mimar Yasar Köksal, seçim çalismalari kapsaminda mahalle toplantilari, esnaf ve sivil toplum örgütleri ziyaretlerine devam ediyor.

Gerçeklestirdigi her toplantida projelerini de anlatan Mimar Köksal, "TOKI bölgesinde mevcut problemlerin çözümü için ilgili müteahhit firmalar ile konusacagiz. Eger onlarin yapmasi gerekiyorsa, onlara yaptiracagiz, yok bizim yapmamiz gerekiyorsa süratle mevcut sorunlari çözecegiz. Kentsel dönüsümü vatandasa iskence haline getirmeden önce pilot bölgeler belirleyerek uygulayacagiz. Çevre yolunun alti için özellikle Yesiltepe'yi farkli bir çehreye büründürecegiz. Istasyon civarindan bir üçüncü köprü ile o bölgenin sehir ile daha kisa sürede entegresini saglayacagiz. Yeni sinirlar ile Yesilyurt'a katilan Belde ve belediyelerin meydanlarini bu yörede yasayan insanlarimiza yakisir, hale getirecegiz. dinlenme yerleri ile rekreasyon alanlari ile her beldemize meydanlar ve parklar kazandiracagiz. Beylerderesi vadisini sehrin en prestijli alani haline getirecegiz. Yesilyurt'un yesil dokusunu koruyup, hobi bahçeleri ile yayla turizmi ile seyir tepeleri ile insallah yepyeni bir Yesilyurt insa edecegiz" dedi.