Siyaset
Giriş Tarihi : 26-06-2013 15:35   Güncelleme : 26-06-2013 15:35

Kiliçtaroglu'na kayisi ikram edildi

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Il Baskani Enver Kiraz, Malatya Milletvekili Veli Agbaba’yla birlikte Genel Baskan Kemal Kiliçdaroglu ile görüsen heyet tarafindan Genel Baskan Kiliçdaroglu’na Malatya kayisisi ikram edildi

Kiliçtaroglu'na kayisi ikram edildi
 Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Il Baskani Enver Kiraz, bazi yöneticiler, Kadin ve Gençlik Kollari yöneticileriyle TBMM’yi ziyaret etti
Bu kapsamda Malatya Milletvekili Veli Agbaba’yla birlikte Genel Baskan Kemal Kiliçdaroglu ile görüsen heyet tarafindan Genel Baskan Kiliçdaroglu’na Malatya kayisisi ikram edildi.
CHP Malatya teskilati tarafindan yapilan açiklamada, Milletvekili Veli Agbaba’nin ev sahipliginde gerçeklestirilen ziyarette ilk olarak CHP Grup Toplantisi’na katilan Malatya örgütü, milletvekili ve konuklara Malatya’dan götürdükleri kayisilardan ikram etti.
Kayisinin içinde bulundugu içler acisi durumu ve çözüm noktasinda katki sunmak, AK Parti’nin sessizligini bozmak ve konuyu tekrar Türkiye gündemine tasimak amaciyla kayisi dagitiminin yapildigi belirtildi.
Grup toplantisinda Malatya Gençlik Kollari Üyelerinin Genel Baskan Kiliçdaroglu’na hitaben sik sik “Malatya sizinle gurur duyuyor” sloganlari atmasi salonda alkislarla karsilandi.
Kiraz ve beraberindekiler Grup Toplanti’sinin ardindan CHP Genel Baskani Kemal Kiliçdaroglu’nu makaminda ziyaret etti.
Heyet Malatya’nin sorunlari hakkinda Kiliçdaroglu’na bilgi verdi.
Genel Baskan Kemal Kiliçdaroglu, yaptigi degerlendirmede “Türkiye sikintili süreçten geçiyor. Bu sikintiyi ortadan kaldiracak CHP’dir. Önümüzdeki yerel seçimlerde basarili sonuçlar almak zorundayiz. Bu nedenle bütün birimlerimize büyük görevler düsüyor. Önümüzdeki dönemde Türkiye genelinde oldugu gibi Malatya’da da önemli basari saglanacagina inaniyorum” diyerek, Malatya örgütünün ziyaretinden duydugu memnuiyeti dile getirdi.
Enver Kiraz ve beraberindekiler parti genel merkezinde, genel baskan yardimcilariyla çesitli görüsmeler gerçeklestirerek Malatya’nin sorunlari hakkinda ayrintili degerlendirmeler yapti.
CHP Malatya Örgütü, Ankara programi çerçevesinde ayrica Anitkabir’i ziyaret ederek, CHP Kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün ve 2. Cumhurbaskani Ismet Inönü’nün manevi huzurunda saygi durusunda bulundu