Spor
Giriş Tarihi : 18-11-2021 17:43   Güncelleme : 18-11-2021 17:43

Kasımpaşa Maçına Üzüldüm

Öznur kablo Yeni Malatyaspor kulüp başkanı Adil Gevrek, Spor Türkiye kanalında "üçleme" programına konuk oldu, programa katılan Gevrek kendisine sorulan soruları yanıtladı.

Kasımpaşa Maçına Üzüldüm

Gevrek, ligin ilk yarısına kötü başladıklarını söyleyerek şunları dile getirdi; "Öznur kablo Yeni Malatyaspor kulüp başkanı Adil Gevrek; " Normalde sezonun ikinci yarısında lige kötü başlardık. Ama bu sene ligin ilk yarısında kötü başladık. Futbolda bazen öyle maçlar olur ki çok iyi oynadığımız maçları kaybedersiniz. Bu sene iyi bir takımız var onu söyleyeyim. Ama futbol öyle bir şey ki bazen bir hava yakaladın mı alır gidersin ve bir düşüş oldu mu oradan çıkmakta zor. Ama ben şuna inanıyorum, kötü başladık ama Allah'ın izniyle inşallah iyi olacağımıza inanıyoruz. Kasımpaşa maçına üzüldüm en az bir puan almamız lazımdı. İlk yarı çok iyi oynadık ama 2. Yarı tam tersiydi. Ama Başakşehir maçına gelince gerçekten çok ciddi bir takım karşımızda vardı." dedi.

TARAFTARA ÇAĞRI

Gevrek, taraftarların sonuna kadar desteklemesini isteyerek; "Taraftarımız bizim için kıymetlidir. Taraftarın protesto etmeye hakkı var. Ama şunu söyleyeyim maç  sonuna kadar takım destekleyin. Biz Malatyaspor olarak her maçı kazanmayacağız. Bizim hedefimiz 40 puan. 40 puan için kaç maç kazanmak lazım 13 maç, 13 maç. Burada 40 maç var yani lig uzun. Onun için fazla panik yapmamak gerek. Karamsarlık yapmamak lazım. Takıma inanın, güvenin Allah'ın izniyle biz buradan çıkacağımıza inanıyoruz. " diye konuştu.>> HABER MERKEZİ