Spor
Giriş Tarihi : 28-02-2021 20:35   Güncelleme : 28-02-2021 20:35

Karate’de Kuşak Sınavları Başladı

Türkiye Karate Federasyonu tarafından,  dört ayda bir yapılan kuşak sınavının bir tanesi daha Altın Adamlar Spor Kulübünde gerçekleştirildi.

Karate’de Kuşak Sınavları Başladı

Sınav komisyonun başkanı Ahmet Sedat Turgut başkanlığında JSKA ( Japon Shotokan Karate Assocıatoın) Malatya temsilcisi Muhammet Kemal GÜLŞEN ve JSK Hakem Komite Başkanı  Caner Aygören' de sınav komisyonunda görev aldılar. Konuyla ilgili açıklama yapan Sedat Turgut, “Türkiye Karate Federasyonu tarafından dört ayda bir yapılan kuşak sınavının bir tanesini daha bugün salonumuzda yaptık.  Başta duyarlı ve ilgili veliler olmak üzere sınava giren tüm öğrencilerimizi başarılarından ötürü tebrik eder, sınav komisyonunda görev alan tüm herkese teşekkür ederim.” dedi.

 

JSKA ( Japon Shotokan Karate Assocıatoın) hakem komite başkanı Milli sporcumuz,  Caner AYGÖREN planlı  ve devamlı çalışmalar sonucunda öğrencilerin sınava hazırlandığını ve başarılı bir performans sergilediklerini bugün burada bizlere sergilediler. AYGÖREN son olarak, yapılan sınavın tüm spor camiasına hayırlı olsun dedi.

 

Programın son Konuşmasını yapan, JSKA ( Japon Shotokan Karate Assocıatoın) Malatya Temsilcisi Muhammet Kemal GÜLŞEN başarılarından ötürü başta Altın Adamlar Spor Kulübü antrenörü Sedat TURGUT olmak üzere, ailelere ve de öğrencilere azimli ve istikralı çalışmalarından ötürü tebrik ederim. Bugün burada ki başarı ilimizin başarısıdır. Bu güzel günde sizlerle hep bir arada olmak bizleri mutlu etti. başarılarınız her zaman daim olsun. dedi.

Program Yaş Pasta ikramı ile sonlandırıldı.