Spor
Giriş Tarihi : 21-02-2021 20:13   Güncelleme : 21-02-2021 20:13

Kanatsızkuş,” Başarılı Olmak İstiyorum”

Yeni Malatyaspor'un genç oyuncusu Kubilay Kanatsızkuş: "Yeni Malatyaspor'da başarılı olmak istiyorum. Takım olarak yukarılara oynamak istiyoruz. Bende buna katkıda bulunmak istiyorum." dedi.

Kanatsızkuş,” Başarılı Olmak İstiyorum”

Yeni Malatyspor TV’de yayınlanan “Futbolcunun Dünyası” programında açıklamalarda bulunan Kanatsızkuş: "Yeni Malatyaspor'da başarılı olmak istiyorum. Takım olarak yukarılara oynamak istiyoruz. Bende buna katkıda bulunmak istiyorum. Avrupa'ya gitmek gibi bir hayalim vardı. İnşallah bunu gerçekleştiririm. Yeni Malatayspor'da henüz taraftarlarla tanışamadık. Tanıştığımızda güzel olacağını düşünüyorum. " sözlerini kullandı. 

Pandemi dönemindetakımın taraftara hasret duyduğunu aktaran Kanatsızkuş,” Pandemiden dolayı zaten bir taraftar hasreti çekiyoruz asında. Umarım en kısa zamanda bu Pandemi biter, taraftarlarımızla buluşuruz. Onlarla birliktebaşarıdan başarıya koşarız. Onların da bizim de istediğimiz yerde Ligi bitirmeyi ümit ediyorum. Bize güvensinler inansınlar. Zaten birçok destek mesajı da aldım onlardan. Hepsine çok teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

Ebubekir Atilla