Malatya
Giriş Tarihi : 24-12-2021 10:14   Güncelleme : 24-12-2021 10:14

Kanatlı Sektöründe Mevcut Başkan Yıldız Güven Tazeledi

Seçime giden Malatya İli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği mevcut başkan Serdar Yıldız’ ı yeniden başkan kabul etti

Kanatlı Sektöründe Mevcut Başkan Yıldız Güven Tazeledi

Malatya İli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği; birlik binasında 2018-2020 bilanço, gelir gider tablosunu, 2021-2022 yılı tahmini bütçesini, mali müşavir raporlarını okuyup onaylayarak, üyelik şartlarını yerine getirmeyen üyelerin de çıkarılması gündemlerini oy birliğiyle kabul ederek aynı gün toplantıya katılan üyelerin önergeleriyle yeni yönetim kurulu seçimini gerçekleştirdi. Bu kapsamda mevcut Birlik Başkanı Serdar Yıldız ve yönetim ekibi güven tazeledi. Seçime dair Başkan Yıldız: “Gayemiz ego tatmini değildir, üreticilerimizi ilgili mercilerde daha iyi temsil etmek için elimizden gelenin fazlasını sergileyeceğiz. Tüm Kanatlı Hayvan Üreticilerine sesleniyorum, gelin birliğe üye olun hepimiz aynı gemideyiz, gayemiz özelde üretici genelde ülke menfaatini korumaktır. Bu da birlik ile gerçekleştirilecektir. Bana bu ulvi yolda daha fazla sorumluluk veren tüm üreticilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Serdar Yıldız’ ın yeniden başkan seçildiği yönetim kurulu üyeleri listesinde ise şu isimler yer aldı: Serdar Yıldız, Erhan Kiyat, İbrahim Eynel, Ahmet Keleş, İsa Kaplan, Mehmet Yardaş, Ali Rıza Memur, Feyzullah Vurmaz, Muhsin İlhan, Vedat Öztürk, Ali Kiraz. Denetim Kurulu üyeliğine ise şu isimler açıklandı: Hakan Yılmaz, Harun Yıldız, Ayhan Yıldız, Baykan Çamurlu, Sami Karadağ, Erkan Keser. Merkez Birliği Temsilciliğine ise, Serdar Yıldız, İbrahim Eynel, Erhan Kıyat getirildi.

 

 Hanife Yiğit