Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
02 TEMMUZ Cumartesi 20:39
Advert

Advert

Kamil Göksu Adaylığını Resmileştirdi

Daha önce düzenlediği basın toplantısında Yeni Malatyaspor Kulübü başkan adaylığını ortaya koyan Kamil Göksu 26 Haziran 2022 tarihinde yapılacak olan Yeni Malatyaspor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu için başkan adaylığı başvurusunu resmi olarak gerçekleştirdi.

Spor
Giriş Tarihi : 15-06-2022 12:44   Güncelleme : 15-06-2022 12:46
Kamil Göksu Adaylığını Resmileştirdi

6 Haziran 2022 tarihinde yapılacak olan Yeni Malatyaspor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu için adaylığını resmiyete döken Kamil Göksu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:  “Bilindiği üzere kulübümüzün geleceğini belirlemede hayati öneme sahip olan 26 Haziran 2022 tarihinde yapılacak olan Yeni Malatyaspor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda Yeni Malatyaspor Kulübü başkan adaylığımın duyurusunu öncesinde kamuoyu ile paylaşmıştım. Bugün gelinen noktada kulüp tüzüğümüze uygun şekilde Başkan adaylığı başvurumu resmi olarak Divan Kurulu Başkanlığı’na yapmış bulunuyorum.

“KULÜBÜMÜZÜ DÜŞTÜĞÜ YERDEN KALDIRMAK İÇİN GÖREVE TALİBİM”

Yeni Malatyaspor’umuzun geleceği için çıkmış olduğumuz bu yolda her zamankinden daha emin ve daha umutlu olduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bizler kulübümüzü tekrar hak ettiği yere getirmek, düştüğü yerden kaldırmak ve verdiğim değeri kelimelere sığdıramadığım Malatya sevdamızı hep birlikte yaşamak, yaşatmak, bütün Malatya halkı ile birlikte yönetmek üzere bu göreve talip olduğumu tekrarlıyorum. Her şey Yeni Malatyaspor için. Daha önce de zikrettiğim gibi biz birlik olduğumuzda başaramayacağımız hiçbir şey olamaz. Bunu da herkese yeniden göstereceğiz. Görkemli, mutlu, heyecanlı günleri tekrar yaşamak için büyük bir sevda ile bağlı olduğumuz Yeni Malatyaspor Kulübümüze sahip çıkmak adına herkesi 26 Haziran 2022 tarihli Genel Kurula bekliyor, desteklerinizi talep ediyorum.” >>Ebubekir ATİLLA

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR