Siyaset
Giriş Tarihi : 16-03-2015 20:23   Güncelleme : 16-03-2015 20:23

Kalkan Hekimhan’da…

MHP milletvekili aday adayi Hakan Kalkan, ilçe seçim ziyaretlerini sürdürdü, Hekimhan Ilçe Teskilatini ziyaret etti

Kalkan Hekimhan’da…

Ilçe Baskani Ramazan Öztürk ve partililerin sicak ilgiyle karsiladigi Hakan Kalkan, din üzerinden yapilan siyasetten son derece rahatsiz oldugunu dile getirerek, vatandaslarin artik bu oyuna gelmemelerini istedi.

Kalkan, “Bu milletin, bu memleketin Milliyetçi Hareket Partisine ihtiyaci var. Yaradan da bize müsaade ederse, yolumuza en güzel sekilde devam edecegiz. Milletvekilligi için aday gösterilirsem çalisirim, gösterilmezsem çalismam” dedi.

Hakan Kalkan, hedefleri çerçevesinde, Malatya’da bir ilki gerçeklestirip, parti olarak 3-4 milletvekili çikarmayi amaçladiklarini, sehirde yapilan son seçim analizleri çerçevesinde bu basarinin imkansiz olmadigini açiklarken, vatandaslarin da bu inanca sahip olmasini istedi.

 Hekimhan MHP Ilçe Baskani Ramazan Öztürk de Kalkan’in açiklamalarina destek vererek, “Su an Milliyetçi Hareket Partisi’ne teveccüh çok güzel. Elini sikmadigimiz kapisini çalmadigimiz vatandasimiz kalmayacak. Artik vatandaslarimiz, iktidarin yanlislarini görüyor. Kendisine haksizlik yapildiginin farkinda ve seçimlerde AK Parti’yi durduracak” diye konustu.