Siyaset
Giriş Tarihi : 08-11-2013 13:17   Güncelleme : 08-11-2013 13:17

“Kale'de ilkleri birlikte basaracagiz”

Kale Belediye Baskan aday adayi Bünyamin Özdemir, Kale belediye baskani seçildigi takdirde, ortaya konulacak milli iradeyle, yapilamaz denilen en zor islerin yapildigini belirterek, “Ilçede birçok ilke imza atilacak, yeni yasam merkezleri olusturulacaktir. Kale gecekondu yerlesim bölgesi kimliginden kurtulacak” dedi.

“Kale'de ilkleri birlikte basaracagiz”


Özdemir, sunlari söyledi: “’Halka Hizmet; Hak'ka hizmettir’ desturunda hareketle; tek yetki mercii olan siz degerli hemserilerimin destegiyle, ilçemizi, hizmetin en kalitelisi ve en güzeliyle bulusturmanin mücadelesini verecegiz. Sizlerin oyu ve iradesi, gelecek yillarda Kale'nin istikametini belirleyecek ve 30 Mart 2014 tarihi ilçemiz için yeni ve güzel günlerin baslangici olacaktir. Basbakanimiz, Genel Baskanimiz Sayin Recep Tayip Erdogan’in öncülügünde on bir yildir yürütülen hizmetlerin devamliliginda, bizler de inancimiza, kültürümüze, ilçemize yakisacak ilkeler çerçevesinde yillardir edindigimiz tecrübemizle, sizleri en iyi belediyecilik hizmeti ile bulusturacagimiza inaniyoruz.

Kale Belediye Baskani seçildigimde ortaya koyacagimiz milli iradeyle, yapilamaz denilen en zor islerin yapildigini göreceksiniz, ilçemizde birçok ilke imza atilacak, yeni yasam merkezleri olusturulacaktir. Kale gecekondu yerlesim bölgesi kimliginden kurtulacak, modern ve üst standartta yasanabilir bir ilçe statüsü kazanacaktir. Yapamayacagimiz hiçbir isin sözünü vermeden, yapacaklarimizi sizlerle paylasacak, çalismalarin zamaninda ve belirtilen niteliklerde bitirilmesiyle sizlerin hayir dualarini alacagiz. Projelerimiz hazir. Bize güvenmenizi ve bizi desteklemenizi bekliyoruz. ‘Her Sey Memleketimiz, Her Sey Kale için’ diyor, sizi ve ailenizi, en samimi ve kalbi duygularimla selamliyorum.”