Siyaset
Giriş Tarihi : 17-01-2021 21:10   Güncelleme : 17-01-2021 21:10

Kahtalı Esnafın Sorunlarını Dinledi

Milletvekilleri Kahtalı Hekimhan ilçesinde esnafların sorun ve sıkıntılarını dinledi. Ak Parti Hekimhan ilçe Başkanlığını ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Kahtalı Esnafın Sorunlarını Dinledi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hekimhan İlçe Kaymakamı Muhammed Öztaş, “Bizler Hekimhan ilçemizin geleceği ve gelişmesi için ilerlemesi için, her fırsatta gayret saf ediyoruz her fırsatta sizlerde sahadasınız.  Sıkıntı ve güzelliği sahada görüyorsunuz bizler her zaman mutlu oluyoruz. Birlikteliği beraberliği daha da ilerletmek ve daha da geliştirmek Hekimhan ilçemize ne kadar güzel hizmet yapabilmek için hizmet yapabiliriz ziyaretten dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ise “Bu gün Hekimhan ilçemizi ziyaret ediyoruz. Teşkilatımız ziyaret ettik daha sonra Esnaflarımızın sorun ve sıkıntılarını dinledi.  Hekimhan İlçe kaymakamlığına atan Muhammed Öztaş hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz, İlçemize hizmet ediyor bundan sonra hizmet devam edecek inşallah. Bizler siyaset kurumu olarak Malatya'mızda özellikle Ak Parti olarak Allah şükürler olsun Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a Hem şehirlerimizin sevgisi var  bizlerde oradan aldığımız güçle  Hekimhan ve Malatya'mıza hizmet etmeye çalışıyoruz ifadelerini Kullandı. Vekil Kahtalı Hekimhan ilçemiz maden bakımlarından dolayı çok zengin, önümüzdeki dönem içerisinde 3 milyarlık yatırımla er demir yatırımla er maden de inşallah Hekimhan ilçemize yatırım yapacaklar. Bin üzerindeki insanlarımıza iş  imkanı sağlanacak ve Hekimhan ilçemize ekonomi anlamında gelir imkanı sağlanacak.  Bizi Hekimhan ilçemize yapmış olduğumuz  hizmetler devam ediyor. Gerek büyük şehir ve devlet olarak yapmış olduğumuz yatırımlar gölet tünel yatırımlarımız ve yollarımız  hastanelerimiz  yatırımlarımız devam ediyor. Hiçbir zaman Hekimhan ilçemizin eksiğini bırakmıyoruz,  tüm vekil ve ak parti teşkilatlarımızla beraber Hekimhan ilçesindeyiz Doğal gaz imzaları atıldı. Bu sene aksa doğal gaz firmasıyla Malatya Büyük şehir Belediyemiz  birlikte çalışarak burada alt yapı yapısıyla beraber istişareleriyle başlamış olacağız. Hekimhan ilçemiz doğal-gazla tanıştırmış olacağız inşallah  burada yaşayan vatandaşlarımız rahat ve konforlu yaşayabilmesi için  gayret edeceğiz.” Şeklinde konuştu.>>HABER MERKEZİ