Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
30 HAZİRAN Perşembe 19:04
Advert

Advert

Kadayıfı Gören Sumudica Duygu Patlaması Yaşadı

Teknik Direktör Marius Sumudica, Gaziantep taraftarını kendisine özel olarak ikram ettiği kadayıfın fotoğrafını paylayarak, “Bu sezondan sonra Malatyaspor taraftarlarının da benim için aynı şeyleri hissedeceğini umuyorum” dedi.

Spor
Giriş Tarihi : 18-01-2022 12:10   Güncelleme : 18-01-2022 12:10
Kadayıfı Gören Sumudica Duygu Patlaması Yaşadı

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica, Gaziantep taraftarını kendisine özel olarak ikram ettiği kadayıfın fotoğrafını paylayarak, “Bu sezondan sonra Malatyaspor taraftarlarının da benim için aynı şeyleri hissedeceğini umuyorum” dedi.

Gaziantepspor deplasmanı için bu kente giden Yeni Malatyaspor kafilesinde teknik direktör Marius Sumudica, kendisine Gaziantep taraftarının ikram ettiği özel kadayıfın fotoğrafını paylaşarak duygu patlaması yaşadı.

Sumudica sosyal medya hesabından şunları yazdı, “Vay! Ne lezzetli bir sürpriz! Bu akşam Gaziantep taraftarları beni böyle karşıladı. Muhteşem jestleri bana kulüpte yaptığım işi takdir ettiklerini ve saygı duyduklarını gösteriyor. Bu sezondan sonra Malatyaspor taraftarlarının da benim için aynı şeyleri hissedeceğini umuyorum. Birlikte kalmamız, birlikte çalışmamız, birlikte hayal kurmamız ve birlikte savaşmamız gerekiyor. Bütün bunları yaparsak güzel şeyler gelecek.” 

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR