Siyaset
Giriş Tarihi : 01-11-2013 13:45   Güncelleme : 01-11-2013 13:45

Kabakas Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Yesilyurt Belediye Baskan Aday Adayi Abuzer Kabakas, sivil toplum kuruluslari, sendika, dernek ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Kabakas Ziyaretlerini Sürdürüyor


Kabakas, yerel seçim çalismalari kapsaminda Seker-Is Sendikasi Malatya Sube Baskani Nuri Murat’i ziyaret etti.
Seker-Is Sendikasi Malatya Sube Baskani Nuri Murat, “Sahsim ve temsil ettigim topluluk adina hayirli ugurlu olsun diyorum. Basarilar diliyorum. Rabbim yar ve yardimciniz olsun” dedi.
Kabakas ise Yesilyurt’a hizmet etmek için göreve talip olduklarini belirterek, “Insallah hep birlikte güzel projeler ve çalismalar yapacagiz” ifadesini kullandi.
Yesilyurt Belediye Baskan Aday Adayi Abuzer Kabakas, Seker-Is Sendikasi’nin ardindan Malatya Haci Bektas Veli Kültür Merkezi Vakfini ziyaret etti.
Malatya Haci Bektas Veli Kültür Merkezi Vakfi Genel Baskani Hasan Meseli, Kabakas’i vakfin kapisinda karsilayarak, yaptiklari çalismalar hakkinda bilgiler verdi.
Ziyarette konusan Kabakas, “Malatya’mizin Yesilyurt ilçesinde hizmete talip olduk. Insallah güzel projelerle Yesilyurt ilçemizi daha da ileriye götürmeye çalisacagiz. Bu konuda da desteklerinizi bekliyoruz” diye konustu.
Malatya Haci Bektas Veli Kültür Merkezi Vakfi Genel Baskani Hasan Meseli ise Yesilyurt Belediye Baskan Aday Adayi Abuzer Kabakas’in geçmis dönemlerde Malatya Belediye Baskan Yardimciligi görevini basariyla yürüttügünü kaydederek, “Abuzer Kabakas Beyin Malatya’da çok güzel hizmetler verdiginin tanigiyiz. Kendisinin Yesilyurt Belediye Baskan Aday Adayligini açiklamasini, demokrasinin bütün kurum ve kurallarina uygun olarak, toplumsal hayatimiza bir güzellik vermek ve milletin sesini duyurmak, bunu toplumsal hayatimiza kazandirmak bakimindan fevkalade olumlu buluyoruz. Kendisi son derece deneyimli, çaliskan bir isim. Beyefendi kisiligiyle degerli bir bürokratimiz” seklinde konustu.
Kabakas, daha sonra Yesilyurt Ilçesi, Gündüzbey Beldesi, Bostanbasi Beldesi, Konak Mahallesi ve Persembe Pazarini ziyaret ederek, esnaf ve vatandaslarla bir araya geldi.