Genel
Giriş Tarihi : 07-01-2021 12:22   Güncelleme : 07-01-2021 12:22

Janssen Cosmetics Ürünlerini Keşfet!

Alman markası olan Janssen Cosmetics ürünleri içeriğinde yer alan yüksek kaliteli bitki özleri sayesinde cildin doğal yapısını koruyarak etkin bir cilt bakımı sağlamayı hedefler. Geliştirilmiş formülleri sadece cildin yüzeyine değil, alt katmanlarına da inerek daha hızlı ve etkili bir sonuç almanızı sağlar. Her cilt tipi ve problemine yönelik geliştirdiği ürünlerin etkinlikleri sayesinde janssen Cosmetics kullananlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

Janssen Cosmetics Ürünlerini Keşfet!

Son zamanların en trend cilt bakım ürünleri arasında yer alan ampul serumlar normal serumlara göre daha konsantre etkiye sahiptir. Kullanım miktarlarının kontrolü ve kür şeklinde de kullanıma uygun olması sebebiyle daha küçük ampul şişelerde bulunurlar.

En yaygın cilt problemlerinden biri lekedir. Ciltte leke oluşumuna sebep olan birçok faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerin başında güneş, doğum lekesi, akne-sivilce yanlış ürün kullanımı gibi faktörler gelmektedir. Peki ciltte leke oluşumunu önlemek ve var olan lekeyi gidermek için ne kullanılması gerekir? Bu konuda size harika bir önerimiz var!

Janssen Cosmetics Melafadin Ampul

Cilt üzerinde oluşan lekeleri gidermek için geliştirilmiş, cilt rengini dengelemeye ve leke görünümünü gidermeye yardımcı olur. Konsantre içeriği sayesinde cildin en alt katmanına inerek onarım yapmaya başlar ve cilde aydınlık bir görünüm kazandırır. Daha etkili bir sonuç için dermoroller ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Peki Janssen Leke giderici ampul  nasıl kullanılır?

Öncelikle ampulü kırarken ellerinizi korumak için mutlaka kağıt havlu kullanılması tavsiye edilir. İkinci adım olarak temiz cilde lekenin yoğun olduğu bölgeye masaj yaparak uygulayınız. Ampul 2ml dir ve tek seferlik kullanıma uygundur. En geç 2 gün içinde kullanılması tavsiye edilmektedir. Uygulama sonrası cilt yapınıza uygun yüksek faktörlü güneş kremi kullanmayı unutmayın!

Her cilt tipine göre geliştirdiği Janssen Hyaluronik Asit Ampul, Detoks Ampul, Anti Aging ve daha fazla ampul çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, tüm dermokozmetik ve kozmetik ürünleri inceleyerek dilediğinize uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.