Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
25 MAYIS Çarşamba 18:38
Advert

Advert

İzzet Doğan Topu Yönetime Attı!

Kısa süre önce Sportif Direktörlük görevinden alınan İzzet Erdoğan yapılan başarısız transferlerin Yeni Malatyaspor yönetimi tarafından yapıldığını söyleyerek topu, Adil Gevrek ve ekibine attı.

Spor
Giriş Tarihi : 28-01-2022 17:50   Güncelleme : 28-01-2022 17:50
İzzet Doğan Topu Yönetime Attı!

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 'da, sezon başında yapılan transferlerde sorumlu olarak tutulan isimlerden dönemin Sportif Direktörü İzzet Erdoğan iddiaları yalanladı. Erdoğan 'transferleri kendinin yaptırdığı' iddialarına tepki göstererek: 'Ben tek transfer yapmadım, vicdanımda rahat' ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada bir takipçisinin: "Sayın İzzet Erdoğan eğer ki bu takım küme düşerse bil ki bunun baş sorumlusu sensin yaptığın transferlerle gidip 3.lig topçularını getirdin süper lig takımına koskoca bir şehrin vebalini alacaksın vicdanın rahat edecek mi acaba" şeklindeki tepkisine Erdoğan: "Sevgili kardeşim Emre ben tek transfer yapmadım vicdanımda rahat elhamdülillah bir transferimi veya futbolcu çıksın beni İzzet Erdoğan getirdi desin işimi yaptı desin alnını karışlarım yapanlar orda" şeklinde yanıt verdi.

>> Ebubekir Atilla 

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR