Siyaset
Giriş Tarihi : 21-01-2021 23:14   Güncelleme : 21-01-2021 23:14

İyi Parti’den Gazetemize Plaket

İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin Bükte Gazetemizin 20.yılı dolayısı ile Sonsöz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Er’i ziyaret ederek plaket takdiminde bulundu.

İyi Parti’den Gazetemize Plaket

 

İlkeli ve tarafsız 20 yılı geride bırakan Sonsöz Gazetesi’nin halkın nezdinde bütünleştiğini ve kabul gördüğünü dile getiren İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin Bükte, ziyaret esnasında yaptığı açıklamada,” Sonsöz Gazetesi’nin 20.yılı dolayısı ile hem arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü hem de kuruluş yıl dönümlerini kutlamak için bir araya geldik. Sonsöz Gazetesi Malatya kamuoyu ile özdeşleşmiş, 20 yılını tamamlamış bugüne kadar tarafsızlığı ve özgürlüğü ile kabullenmiş takdir ettiğimiz bir gazetemizdir. Yayın hayatında ve çalışma hayatında Sonsöz Gazetesi çalışanlarına ve İmtiyaz Sahibi sayın Ali Er’e şahsım ve partim adına başarılar diler, ilkeli ve özgür bir şekilde yayın hayatına devam etmesini temenni ediyorum.” sözlerini kullandı.

İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin Bükte ’nin gerçekleştirdiği ziyarette Yönetim Kurulu Üyeleri Cafer Avşar, Mehmet Deniz, Ayten Tosun, İlginay Öztürk, Handan Karaçay ve Arzu Demirkol’da eşlik etti.

Ebubekir Atilla