Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
03 TEMMUZ Pazar 22:58
Advert

Advert

İYİ Parti Malatya Teşkilatından İddialarla İlgili Açıklama

İYİ Parti İl Başkanı Hakan Yılmaz partisi ile ilgili son günlerde yapılan haberlerle ilgili açıklamada bulundu. Yılmaz, "Siyasi partilerde görev değişiklikleri gayet normal bir durumdur. Genel Merkezimizin bilgi ve onayı doğrultusunda, Partimizin ihtiyaçlarına yönelik yaptığımız tasarruflar, bundan sonra da devam edecektir. Bunu bir zaafiyet gibi göstermek, iyi niyetli bir yaklaşım değildir. " dedi.

Malatya
Giriş Tarihi : 12-06-2022 10:48   Güncelleme : 12-06-2022 11:00
İYİ Parti Malatya Teşkilatından İddialarla İlgili Açıklama

İYİ Partide gerçekleştirilen görev değişimleri sonrası kendisi ve Partisi ile ilgili medyada yer alan habere ilikin yazılı açıklamada bulunan İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz: "Son günlerde bazı medya kuruluşlarında, Yönetim Kurulumuzda bir sorun varmış gibi, tamamen algıya yönelik haberler çıkmaktadır. 
Siyasi partilerde görev değişiklikleri gayet normal bir durumdur. Genel Merkezimizin bilgi ve onayı doğrultusunda, Partimizin ihtiyaçlarına yönelik yaptığımız tasarruflar, bundan sonra da devam edecektir. Bunu bir zaafiyet gibi göstermek, iyi niyetli bir yaklaşım değildir. 
Yönetim kurulumuzun olağanüstü bir performansla çalışması ve Partimizin oy oranının her geçen gün artmasının, bazı partileri rahatsız ettiği ortadadır. İyi parti olarak, birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışanları biliyoruz. 
İyi parti'yi Malatya'da 1. Parti yapma hedefimizi kimse engelleyemeyecektir. Kamoyuna saygıyla duyurulur." ifadelerine yer verdi. 

Ebubekir AtillaEbubekir Atilla

YORUMLAR