Siyaset
Giriş Tarihi : 07-11-2013 11:54   Güncelleme : 07-11-2013 11:54

Ismet Bayram çalismalarini hizlandirdi

MHP Dogansehir Belediye Baskan Adayi Ismet Bayram, yerel seçimler kapsaminda gezi ve ziyaretlerini araliksiz sürdürdü. Gittigi her yerde büyük cosku ve teveccühle karsilanan Ismet Bayram’a gösterilen ilginin yüksek olmasi dikkat çekti. Özellikle Dogansehir’in köylerinde çok iyi karsilanan Ismet Bayram gündüzleri köy ve mahalle ziyaretleri, gece ise ev ziyaretlerine agirlik verdi.

Ismet Bayram çalismalarini hizlandirdi

“Dogansehir’in bütün sorunlarini da biliyorum çözüm önerilerini de” diyen Bayram, 2014’daki yerel seçimlerin Dogansehir için bir dönüm noktasi olacagini ve beyaz bir sayfa açarak hak ettigi konuma gelecegini belirtti.

Bayram, sunlari aktardi: “Yillarca kisir  döngüler içerisinde hizmet alamamanin, birliktelik saglayamamanin ehil kadrolarin göreve gelmemesi sonucu Dogansehir hep kaybeden taraf olmustur. Halkimiz artik her seyin farkinda kimin kapisini rahat açabilecegini, kimin daha iyi hizmet verebilecegini, dertlerini rahat söyleyip sorunlarinin nasil giderebilecegini artik biliyor. Dogansehirli vatandaslarim artik baski ve dayatmaya gelmeyecegini 2014 teki yerel seçimlerde sandikta oylariyla gösterecektir. Gittigim her yerde ilgi bunun en büyük göstergesi. 7 den 70 e halkimizin tamaminin ortak istegi Ayaklar üzerinde durabilen Bir Dogansehir görmek istiyor. Birilerinin degil, gerçek halkin istedigi adayin gelmesini istiyor. Göreve geldigim gün insallah sizlerde göreceksiniz Dogansehir’de herkesin fikrini alarak, Yetimin hakkini gözeterek hizmetlerimizi yapacagiz. Halka hizmet Hakka hizmet anlayisiyla çalismalarimizi esit, adil, paylasimci ve hakkaniyet içerisinde yapacagiz. Projelerimiz hazir.”

Dogansehirli vatandaslar ise Ismet Bayrami bagirlarina basti, sunlari anlatti: “MHP adayi Ismet Bayram’in gerek ikili iliskileri gerekse vatandaslarin en sikintili anlarinda kimlik gözetmeden yaninda olmasi bu sevgiyi beraberinde bizlere getirdi. Ismet Bayram Dogansehir için büyük sans. Durusu ile konumu, fikri ve düsüncesi ile her zaman yapici, insani seven, hosgörülü, kibiri olmayan, paylasmasi seven, güler yüzlü ve tatli dili ile tam halk adami. Ismet Bayram’i belediye baskani olarak görmek istiyoruz. Basarili olacagindan eminiz. Dogansehir’in artik birilerinin arka bahçesi olmadigini bu seçimlerde kanitlayacagiz. Biz Dogansehirliler olarak Bu kadar güzel insani destekleyecegiz ve Dogansehir ilçemiz için büyük bir sansi degerlendirmek istiyoruz. Artik Dogansehir’in yillardir kaderi ile oynayanlara firsat vermeyecegiz. Bu kez Dogansehir halkinin istedigi olacak.”

MHP Dogansehir Belediye Baskan adayi Ismet Bayram, Günedogru köyüne ziyareti esnasinda baba ocagini ziyaret ederek Babasi Ali Bayram’in elini öperek hayir dualarini aldi.