Ekonomi
Giriş Tarihi : 07-12-2021 11:52   Güncelleme : 07-12-2021 13:50

İNÜ 158 Sözleşmeli Personel Alacak

İnönü Üniversitesi tarafından 2020 KPSS (B) gurubu puan sıralaması esas alınmak kaydıyla yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın toplam 158 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu.

İNÜ 158 Sözleşmeli Personel Alacak

İnönü Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre; sözleşmeli personel kapsamında 58 hemşire, 3 biolog, 41 sağlık teknikeri, 3 büro elemanı, 20 koruma ve güvenlik görevlisi, 21’i temizlik personeli olmak üzere 33 destek personeli olmak üzere toplam 158 personel alınacağı bildirildi. Sözleşmeli personellerin 2020 KPSS (B) gurubu puan sıralaması esas alınmak kaydıyla yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın alınacak. Başvurular 21 Aralık 2021 tarihine kadar yapılabilecek.

Başvuru ile ilgili koşulda, “Başvurular şahsen yapılacak olup, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar teslim edilmesi gerekmektedir.” denildi.

İstenilen evraklar ile ilgili ise, ”Başvuru Dilekçesi, e-Devlet üzerinden alınan mezun belgesi çıktısı (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır), Nüfus cüzdanı fotokopisi, KPSS Sonuç Belgesi (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır), Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuracak adaylar için, ilan süresi içerisinde aile hekimliğinden alınmış boy, kilo ve beden kitle indeksini gösteren tek hekim raporu, Deneyim ve/veya belgelendirme; alanla ilgili çalıştığı kurumda görev yaptığı süreleri gösteren kurum yazısı ile Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet döküm belgesiyle belgelendirilecektir.” şartları belirlendi.

Yerleştirme sonuçları ilan tarihinin son başvuru gününden itibaren 15 gün içerisinde www.inonu.edu.tr adresinde yayımlanacağı, sonuçların açıklanması tebligat mahiyetinde olacağı belirtildi.

 

>>> Ebubekir Atilla