Malatya
Giriş Tarihi : 09-07-2021 17:56   Güncelleme : 09-07-2021 17:56

Ilıcak ve Tuna Ailelerinin Mutlu Günü

İş insanı Hamit Ilıcak’ın kızı Eda ile İş insanı Zeki Tuna’nın oğlu Nail Tuna gerçekleştirilen düğün töreni ile dünya evine girdi.

Ilıcak ve Tuna Ailelerinin Mutlu Günü

“Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.” mesajı ile düğün törenlerinin davetiyelerini misafirlerine gönderen genç çift, Perşembe günü Malatya Saray Havuzbaşı Düğün Salonunda misafirlerini ağırladı.

Sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde düzenlenen düğün töreni Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ardından nikahları kıyılan Eda ve Nail çiftinin şahitliklerini Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ve Malatya Eski Milletvekili Münir Ölmeztoprak yaptı.

Ak Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Hakan Kahtalı, Bülent Tüfenkçi ve Ahmet Çakır ile CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba yoğun meclis mesaileri nedeniyle düğün törenlerine katılamadıklarını belirterek genç çifte tebrik mesajı gönderdi.

Düğüne, Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ve Malatya Eski Milletvekili Münir Ölmeztoprak’ın yanı sıra Battalgazi Kaymakamı Abdül Kadir Duran, Malatya Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Esnaf Odaları Başkanları, Ilıcak ve Tuna aileleri ile çok sayıda misafir katıldı.

Daha önce Ak Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı ve Soykan Meydanında Kuyumcu Esnafı olan damat Nail Tuna, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlere teşekkür ettiğini belirtti.

Baba Zeki Tuna, düğünden sonra yaptığı açıklamada çocuklarının mutlu gününe şahitlik eden misafirlere teşekkür ederek,” Evlatlarımızı bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize, değerli protokole, Malatya’mızın güzide işadamlarına, değerli aile dostlarımıza sonsuz minnettarlığımızı sunuyoruz. Bu güzel günde bu kadar dostumuzun ve sevenimizin olduğunu görmek bizleri çok mutlu ediyor.” dedi.

Ebubekir Atilla